COLOR 2

COLOR 2: koloryzacja - POZIOM ZAAWANSOWANY

Zagadnienia z zakresu zaawansowanych koloryzacji inspirowanych najnowszymi trendami i technikami. Prezentacja nowej kolekcji. Perfekcyjne dopasowanie stylizacji do pięciu najważniejszych punktów doboru (m.in. kształtu twarzy, struktury włosów, itp.)

Poznanie rozszerzonej teorii koloru oraz zwrócenie uwagi na zaawansowane techniki koloryzacji jak np. blondy. Neutralizacja barw, repigmentacja, a także prepigmentacja.

Szkolenie składa się z dwóch części. Część teoretyczna to poznanie magi barw i sztuki prawidłowego łączenia kolorów. Rozumienie palety kolorów i podkładów rozjaśniających. Pogłębianie wiedzy z zakresu repigmentacji i prepigmentacji. W kolejnej części omawiane są wody utlenione, rozjaśniacze oraz farby rozjaśniające. Kursanci poznają również skład farb, tabelę celów i podkładów rozjaśniających w dekoloryzacji włosów.

W części praktycznej, kursanci wykonują samodzielną koloryzację na modelkach pod czujnym okiem instruktorów Akademii Maniewski. W ten sposób najłatwiej jest zrozumieć tajniki koloryzacji, jakich używają najlepsi koloryści.

Cena: 1190-1290 zł (1 dzień) lub 1790 zł (2 dni) (prezentacja koloryzacji, warsztaty z modelkami, wspólny obiad i rozdanie certyfikatów)

Możliwość udziału w samej prezentacji w cenie 490 zł – bez certyfikatu

Grupy max 12-osobowe


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I REZERWUJ SZKOLENIE

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail