COLOR BLONDY

COLOR BLONDY/SZAROŚCI: koloryzacja - POZIOM ZAAWANSOWANY

Podstawowe zagadnienia dotyczące postrzegania koloru. Jego wpływ i znaczenie w codziennym życiu. Czym jest siła koloru i jak ją wykorzystać. Teoria koloru wraz z zastosowaniem najnowszych technik koloryzacji.

Rozpoznanie typów osobowości, analiza koloru pod kątem struktury włosów, cery, makijażu i ubioru. Odbudowa pigmentu włosów, korekcja koloru, łączenie barw i neutralizacja niepożądanych odcieni. Sterowanie kolorem i kolor jako imaginacja i morze barw.

BLONDY
Główną domeną szkolenia będzie nacisk na problematyczną koloryzację jaką są blondy. To zmora nawet najbardziej doświadczonego fryzjera, który może napotkać w swojej pracy trudność w dokończeniu koloryzacji jaką jest tonowanie niepożądanych odcieni. Pomożemy uzyskać Ci wyśniony przez klientki blond, oraz nauczymy jak przyciemniać bez efektu zielonych włosów.

ICE&COLD
Chłodne odcienie szarości z delikatnymi refleksami w odcieniu niebieskim znalazły się na liście trendów Macieja Maniewskiego i jego Akademii. Nowa kolekcja ICE&COLD zaskakuje odważną interpretacją słowiańskości i umieszczeniem estetycznego dziedzictwa w świecie, gdzie granice geograficzne przestają mieć znaczenie.

Popielate, ciemniejsze srebra oraz przełamywane fioletem pastelowe pasma zachwycają klientki salonów Maniewski. To kolory uwielbiane przez większość kobiet, uniwersalne i ponadczasowe. Idealnie pasują do osób, które mają naturalnie jasne włosy, bardzo dobrze sprawdzają się u szatynek czy Pań reprezentujących tzw. ciepły typ urody. Zarówno całe włosy w kolorze popielatego blondu, jak i rozświetlające pasma dodają uroku i podkreślają naturalne piękno.

Cena: 1490 zł (prezentacja koloryzacji, warsztaty z modelkami, wspólny obiad i rozdanie certyfikatów)

Grupy max 12-osobowe


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I REZERWUJ SZKOLENIE

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail