FINISH

FINISH: perfekcyjne wykończenie fryzury, czesanie włosów i artystyczne upięcia

Perfekcyjne wykończenie fryzury, modelowanie, czesanie włosów i artystyczne upięcia. Całościowe podejście do wyglądu. Warsztaty z udziałem modelek lub główek fryzjerskich

Zwieńczenie stylizacji, wiedza na temat technik wykończenia i modelowania fryzur oraz najmodniejsze upięcia sezonu. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Instruktor przedstawia zagadnienia związane z prawidłowym przygotowaniem włosów do stylizacji, a także modelowania włosów. Każdy kursant poznaje tajniki odpowiedniego doboru kosmetyków i narzędzi (ozdoby, akcesoria fryzjerskie) niezbędnych do wykonania upięć i oryginalnej stylizacji. Istotny element szkolenia to również dobór odpowiedniej fryzury do osoby, okoliczności, oczekiwań Klientki, a także długości włosów i ich struktury. W części teoretycznej instruktor uczy również jakie techniki upięć można łączyć, a jakich zdecydowanie należy unikać. Następnie instruktor prezentuje trendy fryzur i upięć, które przenosi na głowę modelki. W części praktycznej fryzury i upięcia wykonują kursanci pod czujnym okiem instruktora.

Cena: 890-990 zł (1 dzień) lub 1390 zł (2 dni) (prezentacja strzyżeń i upięć, warsztaty z modelkami, wspólny obiad i rozdanie certyfikatów)

Możliwość udziału w samej prezentacji w cenie 390 zł – bez certyfikatu

Grupy max 12-osobowe


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I REZERWUJ SZKOLENIE

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail