OPEN SUNDAY

OPEN SUNDAY FARMAGAN

Zagadnienia z zakresu trychologicznej pielęgnacji skóry głowy, innowacyjnej koloryzacji przy użyciu produktów Superlative oraz Performance Tech marki FARMAGAN, nowatorskich zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych dla Twojego salonu m.in. mających na celu wiązanie mostków siarczkowych oraz wygładzanie i nawilżanie włosów za pomocą kaszmirowej keratyny HS3

Wykorzystując możliwości innowacyjnych produktów FARMAGAN, instruktorzy Akademii Maniewski pokażą, w jaki sposób można przekraczać granice tradycyjnego fryzjerstwa.

Szkolenie zawierające pokazową koloryzację oraz pielęgnację na modelce składa się z pięciu paneli tematycznych związanych z poszczególnymi liniami produktów FARMAGAN. Preparaty zaskakują naturalnym składem np. zawartością kwasu hialuronowego, kolagenem, a także witaminami B6 i PP (niacyna). Nie zawierają parabenów, a także szkodliwych substancji takich jak SLES i SLS. Dlaczego są tak wyjątkowe? Dowiecie się tego podczas 5 paneli, które przygotowali dla Was instruktorzy.

SUPERLATIVE
Panel prezentuje działanie innowacyjnej Wody do farb i różnicę między farbami z amoniakiem i bez. Instruktorzy odkrywają tajemnice bezpiecznego tonowania, repigmentacji i prepigmenatacji.

PERFORMANCE TECH
Panel służy wskazaniu różnic między preparatami rozjaśniającymi. Rozmawiamy o skutecznej dekoloryzacji i tak modnych w ostatnich sezonach refleksach.

HS3
Panel ma na celu prezentację trzech innowacyjnych usług pielęgnacyjnych bazujących na zawartej w produktach z linii HS3 naturalnej keratynie, dzięki którym można m.in. prostować włosy, podkreślić skręt, lub odbudować włosy.

BIOACTIVE
Panel koncentruje się na zagadnieniach pielęgnacji (szampony, boostery, ampułki)

BIOACTIVE TREATMENT
Panel poświęcony jest specjalistycznej pielęgnacji i zagadnieniom leczenia problemów skóry głowy.

Cena: BEZPŁATNIE / ZAPISZ SIĘ NA LIŚCIE OCZEKUJĄCYCH – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA


Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Miasto

Preferowane miasto lub miasta, w których chcesz wziąć udział w szkoleniu


Akceptuję warunki Regulaminu


Dowiedz się więcej: 2 dni z Akademią Maniewski i farbami Farmagan

Grupy na warsztaty max 14-osobowe

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail