Nasi Styliści

Chcesz zdecydować się na zmianę? To właściwy adres. Od ponad dekady skutecznie „biorę pod włos” moje klientki. Osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

W salonach można skorzystać z usług następujących specjalistów:

Creative Director
 • odpowiada za inspiracje dotyczące koloryzacji
 • wprowadza nowe trendy w zakresie stylizacji
 • bierze udział w tworzeniu kolekcji Maniewski
Senior Stylista:
 • ma największe doświadczenie spośród specjalistów marki
 • pracuje jako instruktor w Maniewski Akademy
 • nadzoruje metamorfozy
 • odpowiada za koncepcje sesji zdjęciowych
 • współpracuje z gwiazdami, przygotowując stylizacje na wielkie wyjścia
Top Stylista:
 • stylizuje gwiazdy
 • bierze udział w sesjach zdjęciowych
 • opiekuje się asystentami w salonie
Stylista:
 • „absolwent” Akademii Maniewskiego, szkolony pod okiem instruktorów w Maniewski Academy
 • wykonuje metamorfozy z zakresie strzyżenia i stylizacji

Serdecznie zapraszam!

maniewski-podpis

Maciej Maniewski
Sylwia Gaczorek

Sylwia Gaczorek

Creative director

Do świata wielkiego fryzjerstwa przywiodła ją fascynacja modą oraz pasja odkrywania i tworzenia trendów. Każda stylizacja jest zaproszeniem do wspólnego szukania inspiracji i własnego stylu. Perfekcyjne cięcie i bezkompromisową koloryzację trenowała pod okiem stylistów z londyńskich akademii: Toni & Guy czy Vidal Sassoon. Londyn uwielbia również za wspaniałe pokazy mody. Sama projektuje ubrania i prowadzi bloga modowego.

Amadeusz Foryś

Amadeusz Foryś

Senior stylist

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Daniel Różana

Daniel Różana

Senior stylist

Opiekuje się włosami gwiazd, stylizuje do filmów i sesji zdjęciowych – robi to z wielkim wyczuciem i precyzją, które ceni sobie w codziennej pracy. W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie. Energii poszukuje w modzie, grze na perkusji, rysowaniu i w uśmiechach zadowolonych klientek.

Kamil Buczek

Kamil Buczek

Senior Stylist

Z Maciejem Maniewskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pod jego czujnym okiem, ale również samodzielnie kreował swój styl, niepowtarzalność i kreatywność w pielęgnacji włosów. Indywidualista, również jeśli chodzi o klientów. W stylizacjach ceni piękno i naturalność, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy włosowe. Praca to jego prawdziwa pasja, która pozwala spełniać marzenia własne, ale także osób, którymi się opiekuje. Jest wyjątkowo pogodny i otwarty, co idzie w prze z ilością klientów, których stylizuje.

Anna Sadowska

Anna Sadowska

Senior stylist, Color Technician

Tytuł ten uzyskała po 10-tygodniowym intensywnym kursie, który odbyła w czasie, kiedy to pracowała dla jednego z największych salonów fryzjerskich Peter Mark w Irlandii. Kurs ten pozwolił na zapoznanie się ze wszystkimi możliwymi przypadkami kolorystycznymi , nawet czasami bardzo ciężkimi do rozwiązania. Jest autorem kilku spektakularnych metamorfoz kolorystycznych gwiazd. Uważa, że dopełnieniem pięknego koloru jest idealne strzyżenie oraz odpowiednia pielęgnacja włosów. Jako instruktor kolorysta chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi stylistami w Maniewski Academy.

Tomasz Owsianowski

Tomasz Owsianowski

Top Stylist

Od kilku lat związany z branżą modową, pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów lecz także na życie. Ceni klasykę, ale otwarty jest również na rozwiązania awangardowe. Cechuje go dbałość o każdy detal i to właśnie na detalach koncentruje największą uwagę.

Wiola Bojdo

Wiola Bojdo

Stylist

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. w codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się pracą całego naszego zespołu. Traktuje Fryzjerstwo jako sztukę, z każdym kolejnym krokiem poznaje jej zakątki nie tylko w codziennej pracy, lecz również stylizując modelki na pokazach mody. Jest miłośniczką świata koloryzacji. Refleksy to dla niej nieograniczone możliwości zmiany wizerunku.

Wiola Borsukiewicz

Wiola Borsukiewicz

Stylist

Jej przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się, kiedy miała 18 lat. W najdalej wysuniętej na wschód Polski miejscowości ukończyła szkołę, później przyjechała do Krakowa, aby tutaj rozwijać swoje umiejętności i pasje. Inspiruje się kulturą amerykańską. Moda to jedno z jej zainteresowań, dlatego też ceni sobie możliwość uczestniczenia w pokazach lokalnych projektantów i nie tylko.

Beata Bąk

Beata Bąk

Stylist


Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Stylist
Natalia Winiarska

Natalia Winiarska

Senior stylist

Miłośniczka klasycznego stylu w wydaniu największych kreatorów mody. Trendy Coco Chanel, Christiana Diora, czy Vidal Sassoon to dla niej niewyczerpane źródła inspiracji. Jej wysmakowany styl znany jest gwiazdom, które przygotowuje do sesji, oraz gościom, którzy odwiedzają salon Maniewski w Warszawie. Jest specjalistką w koloryzacji. Naturalne, słoneczne refleksy jej autorstwa zadziwiają lekkością i precyzją wykonania.

Karina Sowa

Karina Sowa

Top Stylist

Przygoda Kariny z fryzjerstwem rozpoczęła się 5 lat temu. Wzorem do naśladowania dla niej jest Antoni Cierplikowski „król fryzjerstwa”. Nad jej obecnym rozwojem w sztuce fryzjerstwa czuwa Maciej Maniewski. Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, specjalizuje się w strzyżeniach zarówno męskich jak i damskich oraz koloryzacjach. W wolnym czasie najchętniej nie wychodziłaby z kina.

Ildar Mustakimov

Ildar Mustakimov

Top Stylist


W świecie fryzjerstwa, w Polsce i za granicą, od ponad 13 lat. Współpracował z takimi markami jak TONI&GUY, DESSANGE czy Aldo Coppola. Inspiracji poszukuje w fotografii, malarstwie, architekturze i japońskim minimalizmie. Wszystko to przekłada na cięcia i upięcia, które wykonuje w salonie Maniewski Hair.

Robert Persiński

Robert Persiński

Top stylist

Fryzjer-artysta, dla którego fryzjerstwo jest prawdziwą pasją. Zainspirowany technikami ikon światowego fryzjerstwa takimi jak Vidal Sassoon,Toni & Guy i X-pression Creativos wypracował unikalny styl oparty na precyzyjnych technikach strzyżenia i lekkich stylizacjach o artystycznym charakterze. Na co dzień rozwija swoją kreatywność poprzez malarstwo, fotografikę i obserwowanie trendów świata mody.

Piotr Ziółkowski

Piotr Ziółkowski

Stylist

Wielowymiarowość fryzjerstwa nieprzerwanie sprawia mu przyjemność, fascynuje i inspiruje. Każdy klient to dla Piotra wyzwanie, któremu zawsze jest w stanie stawić czoła. Precyzja i dokładność to priorytet.

Andrzej Tomaszczyk

Andrzej Tomaszczyk

Stylist

Fryzjerstwem zajmuje się od ponad 15 lat. Pracując w renomowanych salonach Nowego Jorku, Londynu i Warszawy zdobył bardzo duże doświadczenie w każdej dziedzinie profesjonalnego fryzjerstwa. Jego motto: przede wszystkim zdrowe i lśniące włosy!

Adam Ślipko

Adam Ślipko

Senior stylist

Mistrzowskim zmysłem i lekkością w kreowaniu fryzur dzieli się z gośćmi salonu Maniewski już od dziesięciu lat. Wielka pasja tworzenia i chęć ciągłego odkrywania towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Jest ekspertem w upinaniu fryzur i koków – jego upięcia uwielbiają gwiazdy. Stylizuje do sesji zdjęciowych, pokazów mody i teledysków. Inspiracji szuka w świecie modowych trendów, stylizacjach Patricka Camerona i muzyce.

Jarek Bryś

Jarek Bryś

Senior stylist

Fryzjerstwo to jego największa pasja, a zarazem sztuka kreowania i tworzenia wizerunku. Profesjonalista w każdym calu. Zadowolony klient daje mu największą satysfakcję. Najważniejsze dla niego jest akcentowanie urody, osobowości oraz charakteru. Specjalizuje się w cięciach i koloryzacji. Prywatnie pasjonuje go jazda na rowerze i góry.

Konrad Rotko

Konrad Rotko

Top Stylist

Absolwent Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru.Wielbiciel klasycznego fryzjerstwa zmodernizowanego najnowszymi technikami oraz trendami. Wyczulony zmysł estetyczny pozwala mu na wydobycie naturalnego, niewymuszonego piękna „ponieważ fryzura ma stanowić dopełnienie osobowości człowieka, a nie dominować nad nim”. Jego konik to strzyżenie, gdyż uważa, że to najlepiej odzwierciedla precyzję stylisty. Jako kolorystę cechuje go gra barw i odcieni podkreślających indywidualizm każdego cięcia.

Patrycja Szczepańczyk

Patrycja Szczepańczyk

Top Stylist

Energiczna gaduła, która kocha piękno i kieruje się natchnieniem. To urodzona estetka, a przydomku artysty z pewnością nie można jej odmówić. Projektowanie ciuchów zamieniła na kreatywne modelowanie cięciem. Stylizowanie fryzur stało się jej pasją, którą nieustannie rozwija. Zawsze chciała mieć realny wpływ na wygląd ludzi. Jej nieprzeciętne i oryginalne fryzury jak i stylizacje często są inspiracją dla odważnych kobiet.

Kordian Mankowski

Kordian Mankowski

Stylist

Świeże spojrzenie na fryzjerstwo. Jego praca charakteryzuje się płynnością jak również pewnością ruchów i dążeniem do zamierzonego celu. Wielbiciel pielęgnacji włosa, bo jaka może być lepsza wizytówką kobiety niż zdrowe, piękne włosy. Uwielbia wyzwania, przez co często wykonuje znaczące metamorfozy. Jako kolorysta indywidualnie podchodzi do każdej klientki, dobierając kolor do typu urody, kształtu twarzy czy koloru oczu. Świetnie radzi sobie ze strzyżeniem długich włosów jednak krótkie fryzury są jego ulubionym wyzwaniem. W stylizacjach stawia na klasykę.

Aleksandra Komendera

Aleksandra Komendera

Stylist

Pracę w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego zamieniła na fryzjerstwo, które od 2 lat jest jej największą pasją. Energiczna i charyzmatyczna. W strzyżeniu podkreślająca swoją kreatywność i indywidualizm w stosunku do klienta. Konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Specjalizująca się w najdziwniejszych splotach i warkoczach. Kierująca się w życiu słowami Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień”.

Rafał Łuszczek

Rafał Łuszczek

Stylist

Zamiłowanie matematyka zamienił na fryzjerstwo, które stało się jego największą pasją. Ceni sobie dokładność i precyzję. Specjalizuje się w strzyżeniach zarówno męskich jak i damskich. Uwielbia klasykę i geometrie zawarta w fryzurach które tworzy. W pracy z teamem Maniewski ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju oraz zdobywania doświadczenia. Źródłem inspiracji jest dla niego Vidal Sassoon, Toni&Guy i muzyka.Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail