fbpx

BLOG

Bioactive HS3 – pogotowie dla włosów latem

11 lipca 2019
0 Comments

Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókno włosa. Kaszmirowa keratyna zawarta w kosmetykach Bioactive HS3 to idealne rozwiązanie na lato. Zabieg przygotuje CIę do urlopu, a po powrocie sprawi, że włosy zapomną o wakacyjnych szaleństwach. 

BIOACTIVE HS3 to przepis dla włosów zarówno naturalnych, jak i matowych, łamliwych oraz wymagających zastrzyku energii dająca 100% efekt odżywienia i odbudowy. Kurację stworzono w 90% z naturalnych składników. Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu się, dodaje objętości. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna z kolei zawiera aminokwasy, które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Natomiast olejek arganowy nazywany jest „marokańskim złotem” lub „migdałem Berberów”. Stanowi jedną z najdroższych i najbardziej cenionych substancji na świecie. Doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny. Produkty tej serii pozwalają do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów i zabezpieczają je przed czynnikami szkodliwymi. 

Co robić? Na początek zdecyduj się na zabieg Bioactive HS3 w salonie. Następnie zadbaj o domową pielęgnację, używając szamponu, odżywki i serum z olejkiem arganowym.


Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail