BLOG

Uwaga casting! Rusza nowy fryzjerski program w TVN Style!

19 maja 2017
0 Comments

Maciej Maniewski szuka najlepszego fryzjera w Polsce! Fryzjerstwo to Twoja pasja? Wiesz, że jesteś numerem jeden w salonie i nie boisz się nowych wyzwań? Weź udział w naszym nowym programie telewizyjnym.

Przyjdź na castingi i rozwiń z nami skrzydła – czekają pozytywne emocje, wyzwania, rywalizacja i być może tytuł Najlepszego Fryzjera w kraju!

CASTINGI:
WARSZAWA, 4 Czerwca, Akademia Maniewski, Bracka 9 (4 piętro), od godz.10.00.
KRAKÓW, 11 Czerwca, Akademia Maniewski, Rynek Główny, Pasaż 13 (I piętro), od godz. 10.00.

Pokaż się z jak najlepszej strony: możesz przyjść na casting ze swoim modelem/modelką (osobą, która zaprezentuje twoją fryzurę). Jeśli chcesz pochwalić się swoimi pracami, zabierz swój lookbook.


WIĘCEJ INFORMACJI
Trzymaj rękę na pulsie! Otrzymuj zawsze najświeższe informacje na temat programu oraz organizowanych castingów wypełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Miasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez M Klub Sp. z o.o. Sp. K. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od M Klub Sp. z o.o. Sp. K. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Masz pytanie? Napisz: fryzjerzy@tvn.pl


Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail