Między Sherlockiem Holmesem a Dr Housem

Włosy to nie tylko ważny element naszego wizerunku. Wiedzą wszystko o naszym zdrowiu. Jak wykorzystać ten potencjał?

Piękne i zdrowe włosy to priorytet marki Maniewski. Ich kondycja mówi o nas więcej niż samopoczucie. Od lat bywają najczęstszymi dowodami w sprawach kryminalnych i pozwalają identyfikować ludzi. Ale nie tylko!

Z analizy pierwiastków śladowych korzysta również medycyna na całym świecie. Wystarczy już 100 gramów naszych włosów, by stwierdzić, co dzieje się w organizmie i to w dłuższej perspektywie. Ten model badania daje precyzyjniejsze informacje niż np. badania krwi. Dlaczego? Wszystko wynika z cyklu życia włosów. Informacje zawarte we włosie o długości 3–4 cm odzwierciedlają to, co dzieje się w naszym organizmie przez pół roku. Efektem jest określenie poziomu 37 pierwiastków, a tym samym uzyskanie informacji o stanie zdrowia. Dzięki temu odpowiednio wcześniej możemy uzupełnić niedobory pierwiastkowo-witaminowe i zmienić naszą dietę. Więcej i prawidłowej suplementacji znajdziecie na naszym blogu już niebawem.

Na świecie analizy włosów zleca się pacjentom w ramach profilaktyki. W Polsce metoda dopiero zyskuje na popularności. Polecamy ją Waszej uwadze.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Cookie Consent with Real Cookie Banner