fbpx

Pasja rodzi profesjonalizm

Pasja rodzi profesjonalizm

Bądź numerem jeden w swoim salonie i rozwijaj się pod okiem najlepszych. FALE LOKI KOKI, MACIEJ MANIEWSKI, ambasador marki i VERSUM zapraszają do udziału w 1.edycji Konkursu PASJA RODZI PROFESJONALIZM.

Nagrody

Na zwycięzcę czeka pakiet szkoleń w Akademii Maniewski, komplet sprzętu Fale Loki Koki, zestawy kosmetyków Montibello i Artego, zaproszenie na casting do programu „Afera Fryzjera” w TVN STYLE, a także 6 miesięcy bezpłatnego abonamentu wraz z marketingowymi dodatkami i indywidualne szkolenie z zarządzania i marketingu metodą Versum.

Na konkursowe prace wraz z krótkim opisem – do 300 znaków – czekamy do końca lipca. Spośród zgłoszeń Maciej Maniewski wraz z przedstawicielem Fale Loki Koki i Versum wybiorą laureata. Nazwisko poznamy 1 sierpnia 2016 roku.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Polub Facebook Maniewski Akademia – przejdź do Facebooka

2. Wyślij zdjęcia dotychczasowych prac – kolor lub strzyżenie, mile widziana pełna stylizacja wraz z krótkim opisem – do 300 znaków – wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy lub na adres pasja@maniewski.pl (Wysyłając e-mail akceptujesz Regulamin)

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko

Adres email

Miasto


Dodaj swoją pracę*
*/jedno zdjęcie wymagane, możesz dodać więcej zdjęć niż jedno.
Maksymalny rozmiar zdjęcia to 2MB. Akceptowane formaty plików to jpg, jpeg, png, gif


Akceptuję warunki Regulaminu konkursu Pasja rodzi profesjonalizm dla Akademii Maniewski

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail