Maniewski Team

Witaj w świecie mojego fryzjerstwa. Potrzebujesz zmiany? Marka MANIEWSKI to właściwy adres. Od ponad 20 lat skutecznie „biorę pod włos” moje klientki. Osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

W moich salonach możesz skorzystać z usług następujących specjalistów:

MASTER:
 • ma największe doświadczenie spośród specjalistów marki
 • koordynuje pracę wszystkich stylistów w salonie
 • nadzoruje metamorfozy
SENIOR:
 • pracuje jako instruktor w Akademii Maniewski
 • nadzoruje metamorfozy
 • odpowiada za koncepcje sesji zdjęciowych
 • współpracuje z gwiazdami, przygotowując stylizacje na wielkie wyjścia
TOP STYLISTA:
 • stylizuje gwiazdy
 • bierze udział w sesjach zdjęciowych
 • opiekuje się asystentami w salonie
STYLISTA
 • „absolwent” Akademii Maniewski, szkolony pod okiem instruktorów w Akademii Maniewski

Serdecznie zapraszam!

maniewski-podpis

Anna Sadowska

Anna Sadowska

Dyrektor kreatywny, Technik kolorysta

Tytuł Technika kolorysty uzyskała po 10-tygodniowym intensywnym kursie, który odbyła w czasie, kiedy to pracowała dla jednego z największych salonów fryzjerskich Peter Mark w Irlandii. Kurs ten pozwolił na zapoznanie się ze wszystkimi możliwymi przypadkami kolorystycznymi, nawet czasami bardzo ciężkimi do rozwiązania. Jest autorem kilku spektakularnych metamorfoz kolorystycznych gwiazd. Uważa, że dopełnieniem pięknego koloru jest idealne strzyżenie oraz odpowiednia pielęgnacja włosów. Jako instruktor kolorysta chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi stylistami w Maniewski Academy.

Amadeusz Foryś

Amadeusz Foryś

Master

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Daniel Różana

Daniel Różana

Master

Opiekuje się włosami gwiazd, stylizuje do filmów i sesji zdjęciowych – robi to z wielkim wyczuciem i precyzją, które ceni sobie w codziennej pracy. W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie. Energii poszukuje w modzie, grze na perkusji, rysowaniu i w uśmiechach zadowolonych klientek.

Kamil Buczek

Kamil Buczek

Senior

Z Maciejem Maniewskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pod jego czujnym okiem, ale również samodzielnie kreował swój styl, niepowtarzalność i kreatywność w pielęgnacji włosów. Indywidualista, również jeśli chodzi o klientów. W stylizacjach ceni piękno i naturalność, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy włosowe. Praca to jego prawdziwa pasja, która pozwala spełniać marzenia własne, ale także osób, którymi się opiekuje. Jest wyjątkowo pogodny i otwarty, co idzie w prze z ilością klientów, których stylizuje.

Tomasz Owsianowski

Tomasz Owsianowski

Senior

Od kilku lat związany z branżą modową, pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów lecz także na życie. Ceni klasykę, ale otwarty jest również na rozwiązania awangardowe. Cechuje go dbałość o każdy detal i to właśnie na detalach koncentruje największą uwagę.

Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Senior

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Beata Bąk

Beata Bąk

Senior

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym i awangardowym stylem. Stylizacje uzupełnia strzyżeniem indywidualnie dobranym dla każdego klienta. Nieustannie dąży do perfekcji i otwiera się na nowe inspiracje. Woli stwarzać trendy, niż ślepo za nimi podążać.

Wiola Bojdo

Wiola Bojdo

Top Stylista

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. w codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się pracą całego naszego zespołu. Traktuje Fryzjerstwo jako sztukę, z każdym kolejnym krokiem poznaje jej zakątki nie tylko w codziennej pracy, lecz również stylizując modelki na pokazach mody. Jest miłośniczką świata koloryzacji. Refleksy to dla niej nieograniczone możliwości zmiany wizerunku.

Kamila Michalska

Kamila Michalska

Top Stylista (urlop)

Miłośniczka gór, folkloru i pasjonatka fotografii. Kocha naturalne piękno zarówno w przyrodzie, jak i w fryzjerstwie. Doświadczenie zdobywała, pracując w salonach na Podhalu. Chcąc uczyć się od najlepszych, przeprowadziła się do Krakowa i rozpoczęła naukę w Akademii Maniewski. W swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji, w szczególności w wykonywanych koloryzacjach oraz upięciach.

Karol Paryła

Karol Paryła

Top Stylista

Pasjonat fryzjerstwa i mody, dla którego inspiracją jest architektura. Kocha nowoczesne, klasyczne cięcia oraz niebanalne koloryzacje. Bliska współpraca z Maciejem Maniewskim pozwoliła spełnić jego marzenia i wspiąć się na wyżyny fryzjerstwa.

Klaudia Tylecka

Klaudia Tylecka

Top Stylista

Jest uśmiechniętą i energiczną pasjonatką fryzjerstwa. Od najmłodszych lat interesowała się stylizacją fryzur oraz modą. Z biegiem czasu rozwijała i poszerzała swoje umiejętności, odkrywając aspekty fryzjerstwa, które dawały jej najwięcej satysfakcji. Jest miłośniczką koloryzacji. Uważa, że dopełnieniem koloru jest perfekcyjne cięcie. Podczas pracy jej priorytetem jest zdrowy włos i zadowolenie klienta. Nie boi się wyzwań, dlatego zawsze stawia sobie wyżej poprzeczkę i nieustannie dąży do perfekcji. W pogoni za realizacją marzeń zostawiła Podhale, aby pod okiem Macieja Maniewskiego poszerzać wachlarz swoich umiejętności i prezentować fryzjerstwo na najwyższym poziomie.

Patrycja Janczar

Patrycja Janczar

Stylista

Ambitna, pracowita i otwarta na nowe wyzwania. Przygodę z salonem Maniewski rozpoczęła w wieku 16 lat. Od tej pory daje z siebie coraz więcej, poszerza wiedzę i pracuje nad swoim warsztatem. Interesuje się nowoczesnymi technikami koloryzacji oraz sztuką upięć. Rozwija kreatywność, przekładając inspiracje na język fryzjerstwa.

Agata Kurek

Agata Kurek

Stylista

Ambitna, każdego dnia stawia sobie wyżej poprzeczkę. Jej pasją są klasyczne strzyżenia oraz ciekawe koloryzacje. Pasjonatka wizażu, która ciągle dąży do perfekcji. Od zawsze marzyła, by zawodowo zajmować się fryzjerstwem. Odbywając staż w branży fryzjerskiej w Londynie zdobyła dodatkowe doświadczenie. Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się pod okiem najlepszych instruktorów Akademii Maniewski.

Monika Wąsowicz

Monika Wąsowicz

Stylista

Pozytywna, ambitna i dążąca do wyznaczonych sobie celów. Od najmłodszych lat wiedziała, że fryzjerstwo to jej największa pasja. W swojej pracy stawia na naturalność oraz kobiecość. Specjalizuje się w kreatywnych strzyżeniach oraz koloryzacjach. Dąży do ciągłego rozwoju we fryzjerstwie.

Natalia Staniszewska

Natalia Staniszewska

Master

Miłośniczka klasycznego stylu w wydaniu największych kreatorów mody. Trendy Coco Chanel, Christiana Diora, czy Vidal Sassoon to dla niej niewyczerpane źródła inspiracji. Jej wysmakowany styl znany jest gwiazdom, które przygotowuje do sesji, oraz gościom, którzy odwiedzają salon Maniewski w Warszawie. Jest specjalistką w koloryzacji. Naturalne, słoneczne refleksy jej autorstwa zadziwiają lekkością i precyzją wykonania.

Robert Persiński

Robert Persiński

Senior, specjalista od strzyżeń

Fryzjer-artysta, dla którego fryzjerstwo jest prawdziwą pasją. Zainspirowany technikami ikon światowego fryzjerstwa takimi jak Vidal Sassoon,Toni & Guy i X-pression Creativos wypracował unikalny styl oparty na precyzyjnych technikach strzyżenia i lekkich stylizacjach o artystycznym charakterze. Na co dzień rozwija swoją kreatywność poprzez malarstwo, fotografikę i obserwowanie trendów świata mody.

Karina Sowa

Karina Sowa

Senior

Przygoda Kariny z fryzjerstwem rozpoczęła się 5 lat temu. Wzorem do naśladowania dla niej jest Antoni Cierplikowski “król fryzjerstwa”. Nad jej obecnym rozwojem w sztuce fryzjerstwa czuwa Maciej Maniewski. Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, specjalizuje się w strzyżeniach zarówno męskich jak i damskich oraz koloryzacjach. W wolnym czasie najchętniej nie wychodziłaby z kina.

Ildar Mustakimov

Ildar Mustakimov

Senior

W świecie fryzjerstwa, w Polsce i za granicą, od ponad 13 lat. Współpracował z takimi markami jak TONI&GUY, DESSANGE czy Aldo Coppola. Inspiracji poszukuje w fotografii, malarstwie, architekturze i japońskim minimalizmie. Wszystko to przekłada na cięcia i upięcia, które wykonuje w salonie Maniewski.

Kamil Wilamowski

Kamil Wilamowski

Senior

Młody, zdolny, kreatywny – tak mówią o nim klientki. Jego wzorem do naśladowania jest Maciej Maniewski – chce pójść jego śladem, łącząc pasję z profesjonalizmem. Nie boi się nowych wyzwań i konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu. Bądź lepszą wersją siebie – przekonuje klientki. Jeśli pragniecie zmian na głowie, to właściwy adres.

Krystian Samborek

Krystian Samborek

Top Stylista

Jego przygoda z fryzjerstwem trwa od ponad 6 lat. W celu udoskonalenia swoich umiejętności przeprowadził się do Katowic, by móc uczyć się od najlepszych. Szybko przyszedł czas na współpracę z Maciejem Maniewskim w warszawskim Vitkacu. Tak spełniło się marzenie o fryzjerstwie w sektorze premium. Inspirację do codziennej pracy czerpie ze świata mody. W stylizacji oraz koloryzacji dąży do perfekcji, dbając o każdy detal. Poddaje swoich klientów spektakularnym metamorfozom, które mają na celu wydobycie ukrytego piękna. Zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze. Fryzjerstwo to całe jego życie.

Dawid Sobieraj

Dawid Sobieraj

Top Stylista

Fryzjerstwo ma we krwi, ponieważ jego babcia była fryzjerką. Zanim został stylistą, długo szukał swojej drogi. Włosy są jego pasją, a największym atutem kreatywność. Lubi odważne koloryzacje oraz geometryczne cięcia. Specjalista w strzyżeniach męskich. Półfinalista prestiżowego konkursu Trend Vision 2017 oraz uczestnik, finalista i zwycięzca programu Mistrzowskie Cięcie 2. Interesuje się modą oraz muzyką alternatywną, należał do Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego, gdzie zaczerpnął zamiłowania do tańca.

Michał Pasymowski

Michał Pasymowski

Stylista

Fryzurą pragnie podkreślić styl każdego klienta. W swojej pracy ceni naturalność i nieprzerysowanie. Przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji włosów oraz ich kondycji. Jego głównym źródłem inspiracji jest moda wysoka oraz paryski streetwear. Podziwia twórczość osób takich jak: Peter Lindbergh, Demna Gvasalia, Giambattista Valli, Hedi Slimane, Vidal Sasson, Andy Warhol. Dąży do ciągłego samorozwoju we fryzjerstwie, modzie, sztuce.

Adrian Wójcik

Adrian Wójcik

Stylista

Porzucił fizjoterapię, swój wyuczony zawód, aby z pasją i zaangażowaniem zająć się fryzjerstwem. W swojej pracy jest profesjonalistą i detalistą dbającym o najmniejsze szczegóły. W życiu stawia sobie najwyższe cele i nie uznaje półśrodków. Na co dzień pogodny i uśmiechnięty, czerpiący energię tańcząc Boogie Woogie i odwiedzając galerie sztuki. Motywacją do dalszego działania jest dobre samopoczucie klientów.

Kamil Bartyczak

Kamil Bartyczak

Stylista

Pierwsze słowo jakie przychodzi mi na myśl związane z Fryzjerstwem to słowo Pasja, to ona daje mi siłę i budzi we mnie wyobrażenie piękna, które uważam za cel w swojej pracy. Cenię sobie minimalizm i perfekcję wykończenia. “Mniej znaczy więcej”. W strzyżeniu skupiam się na tworzeniu brył i geometrycznych kształtów, które w odpowiedni sposób podkreślają indywidualną urodę każdego kto siada pod moje nożyczki, niczym krawiec który szyje perfekcyjnie skrojony garnitur tak i ja staram się zadbać o każdy detal. Nawet najbardziej szlachetny kamień trzeba oszlifować by wydobyć z niego blask.

Agata Stachowska

Agata Stachowska

Stylista

Jej przygoda związana z fryzjerstwem trwa od 9 lat. Jest młodą, uśmiechniętą, ambitną osobą, stale dąży do podnoszenia swoich umiejętności fryzjerskich. Jej drugie imię to profesjonalizm – uwielbia pomagać klientom w poprawie ich stylizacji. Specjalizuje się w upięciach, koloryzacjach i metamorfozach. Podczas swojej pracy zawsze dąży do efektu wow! W pogoni za marzeniami postanowiła zostawić wszystko w rodzinnym mieście, aby pod okiem Macieja Maniewskiego podnosić swoje umiejętności na najwyższy poziom.

Adam Ślipko

Adam Ślipko

Master

Mistrzowskim zmysłem i lekkością w kreowaniu fryzur dzieli się z gośćmi salonu Maniewski już od dziesięciu lat. Wielka pasja tworzenia i chęć ciągłego odkrywania towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Jest ekspertem w upinaniu fryzur i koków – jego upięcia uwielbiają gwiazdy. Stylizuje do sesji zdjęciowych, pokazów mody i teledysków. Inspiracji szuka w świecie modowych trendów, stylizacjach Patricka Camerona i muzyce.

Konrad Rotko

Konrad Rotko

Master

Absolwent Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru.Wielbiciel klasycznego fryzjerstwa zmodernizowanego najnowszymi technikami oraz trendami. Wyczulony zmysł estetyczny pozwala mu na wydobycie naturalnego, niewymuszonego piękna “ponieważ fryzura ma stanowić dopełnienie osobowości człowieka, a nie dominować nad nim”. Jego konik to strzyżenie, gdyż uważa, że to najlepiej odzwierciedla precyzję stylisty. Jako kolorystę cechuje go gra barw i odcieni podkreślających indywidualizm każdego cięcia.

Patrycja Szczepańczyk

Patrycja Szczepańczyk

Senior

Energiczna gaduła, która kocha piękno i kieruje się natchnieniem. To urodzona estetka, a przydomku artysty z pewnością nie można jej odmówić. Projektowanie ciuchów zamieniła na kreatywne modelowanie cięciem. Stylizowanie fryzur stało się jej pasją, którą nieustannie rozwija. Zawsze chciała mieć realny wpływ na wygląd ludzi. Jej nieprzeciętne i oryginalne fryzury jak i stylizacje często są inspiracją dla odważnych kobiet.

Aleksandra Tytko

Aleksandra Tytko

Senior

Pracę w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego zamieniła na fryzjerstwo, które od 2 lat jest jej największą pasją. Energiczna i charyzmatyczna. W strzyżeniu podkreślająca swoją kreatywność i indywidualizm w stosunku do klienta. Konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Specjalizująca się w najdziwniejszych splotach i warkoczach. Kierująca się w życiu słowami Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień”.

Kordian Mańkowski

Kordian Mańkowski

Senior

Świeże spojrzenie na fryzjerstwo. Jego praca charakteryzuje się płynnością jak również pewnością ruchów i dążeniem do zamierzonego celu. Wielbiciel pielęgnacji włosa, bo jaka może być lepsza wizytówką kobiety niż zdrowe, piękne włosy. Uwielbia wyzwania, przez co często wykonuje znaczące metamorfozy. Jako kolorysta indywidualnie podchodzi do każdej klientki, dobierając kolor do typu urody, kształtu twarzy czy koloru oczu. Świetnie radzi sobie ze strzyżeniem długich włosów jednak krótkie fryzury są jego ulubionym wyzwaniem. W stylizacjach stawia na klasykę.

Magda Legierska

Magda Legierska

Top Stylista

Codziennie budzi się z uśmiechem na twarzy. Jej przygoda z fryzjerstwem nie jest przypadkowa, od najmłodszych lat pragnęła spełniać się w tym zawodzie. Każdy dzień utwierdza ją w tym zamiłowaniu oraz pasji. Rok temu zostawiła góry, aby rozpocząć wspinaczkę w salonie Maniewski. Posiada świeże spojrzenie oraz potrafi perfekcyjnie uzupełnić brakujący element do piękna i witalności twoich włosów. Inspirują ją kreatywne, praktyczne krótkie cięcia. Absolwentka szkoły fryzjerskiej.

Krzysztof Tylczyński

Krzysztof Tylczyński

Top Stylista

Swoimi stylizacjami podkreśla piękno każdej kobiety. Twórca wielu spektakularnych metamorfoz. Jego prace charakteryzuje klasyka, lekkość i naturalność. Tworząc indywidualne kreacje kolorystyczne dąży do tego, aby wydobyć najpiękniejsze cechy danej osoby. W strzyżeniach dba o każdy detal. Swój talent wykorzystuje biorąc udział w sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody stylizując modeli i modelki.

Hubert Micor

Hubert Micor

Top Stylista

Uśmiechnięty, radosny, pełen pozytywnej energii. Od najmłodszych lat pasjonat mody, fryzjerstwa i tańca. Miłośnik koloryzacji, długich włosów i precyzyjnych wykończeń fryzur. Dla fryzjerstwa zrezygnował z kariery tancerza, by móc rozwijać się i dążyć do doskonałości pod czujnym okiem Macieja Maniewskiego.

Piotr Majcherczyk

Piotr Majcherczyk

Stylista

Dwa lata temu postanowił pójść za głosem serca i postawił wszystko na jedna kartę. Opuścił swoje rodzinne miasteczko aby móc zrealizować Swoje największe marzenie o byciu stylistą fryzur. Wytrwałość, pokora i talent doprowadziły go do salonu Maniewski, gdzie pod okiem doświadczonych stylistów rozwinął swoje skrzydła. Uważa, że piękne włosy są najważniejszym składnikiem tworzącym każdą stylizacje. Specjalizuje się w dziedzinie cięć eksponujących najpiękniejsze elementy twarzy oraz koloryzacji uwzględniającej konkretny typ urody.

Agnieszka Wroszcz

Agnieszka Wroszcz

Stylista

We fryzjerstwie zakochała się już w technikum. Kolejne lata dążyła do realizowania pasji oraz pracy z najlepszymi w tej branży, pragnąc współpracy z marką Maniewski. Dokładność, asertywność zapał w dążeniu do celu oraz ukryty talent w cichym wnętrzu pozwoliły jej realizować marzenia. Swoją mocną stronę jaką są koloryzacje ciągle udoskonala, podążając za obowiązującymi trendami. Uważa, że każdy zadowolony klient jest wizytówką salonu jak i jej samej. W swojej pracy stawia na naturalność oraz kobiecość.

Anna Miczka

Anna Miczka

Stylista

Pozytywnie zakręcona kobieta, która wnosi na włosach swoich klientek wiele kolorowej radości. Jej mocną stroną są także upięcia, w których odsłania naturalną oraz romantyczną osobowość. Nie boi się wyzwań i jest otwarta na odważne metamorfozy.

Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Master

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Monika Kaleta

Monika Kaleta

Senior

Fryzjerstwem zajmuje się od 16 roku życia. Zamiłowaniem do zawodu zaraziła ją ciocia, u której zaczynała swoją przygodę i od której mogła się uczyć. Potrafi wysłuchać i dobrać odpowiednią stylizację, dzięki czemu indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Uwielbia łączyć klasyczne strzyżenia z najnowszymi trendami, a piękny i zdrowy wygląd włosów jest jej priorytetem

Alicja Kuźniar

Alicja Kuźniar

Senior

Fryzjerstwo to jej życie i pasja. Spełnia się poprzez tworzenie i kreowanie wizerunku, uświadamiając sobie przy okazji każdej stylizacji, iż kieruje nią sztuka i talent. Specjalizuje się w strzyżeniach oraz koloryzacjach rozwijając swoją kreatywność.

Monika Dopart

Monika Dopart

Top Stylista

Od najmłodszych lat wiedziała, że fryzjerstwo to jej pasja. Kieruje się zasadą “Upiększać, a nie wydziwiać” dlatego też stawia na dokładność i precyzję. Uważa fryzjerstwo za sztukę, gdzie ma pełne pole do popisu i nieskończenie wiele rozwiązań.

Monika Mołdoch

Monika Mołdoch

Top Stylista

Otwarta, pełna entuzjazmu, ambitna i dążąca do wyznaczonych sobie celów. Zaraża klientów pozytywną energią i uśmiechem. Ważnym elementem dla niej jest pielęgnacja włosów, ponieważ na niej opiera się ich piękno. Prace przez nią wykonywane odzwierciedlają naturalność, lekkość i harmonię. Dba o każdy szczegół w koloryzacjach, strzyżeniach jak również upięciach.

Kamila Tonia

Kamila Tonia

Stylista

Pogodna, spokojna z pozytywnym nastawieniem do życia, stanowczo dążąca do wyznaczonych sobie celów. Zainspirowana precyzyjnym cięciem samego Vidal Sasson. Fryzjerstwo to dla niej pasja. Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii doskonaliła swoje umiejętności w Akademii Fryzjerskiej. Pielęgnacja włosów to dla niej priorytet, a zdrowy wygląd to podstawa. Swoją pracę wykonuje z przyjemnością i zaangażowaniem. W stylizacjach ceni klasykę, elegancję i naturalny wygląd.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail