Skip to content

Maniewski Team

Witaj w świecie mojego fryzjerstwa. Potrzebujesz zmiany? Marka MANIEWSKI to właściwy adres. Od ponad 20 lat skutecznie „biorę pod włos” moje klientki. Osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

Amadeusz Foryś

Master

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Kordian Mańkowski

Master

Precyzja, perfekcjonizm i profesjonalizm to jego dewiza. W swojej pracy kierując się indywidualnym podejściem, zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jako kolorystę cechuje go wszechstronność. W strzyżeniach stawia zaś na klasyczne techniki. Jego praca charakteryzuje się płynnością i pewnością ruchów. Na bieżąco śledzi aktualne trendy ze światowych domów mody.

Beata Bąk-Gorgosz

Senior

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym i awangardowym stylem. Stylizacje uzupełnia strzyżeniem indywidualnie dobranym dla każdego klienta. Nieustannie dąży do perfekcji i otwiera się na nowe inspiracje. Woli stwarzać trendy, niż ślepo za nimi podążać.

Kamil Buczek

Senior

Z Maciejem Maniewskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pod jego czujnym okiem, ale również samodzielnie kreował swój styl, niepowtarzalność i kreatywność w pielęgnacji włosów. Indywidualista, również jeśli chodzi o klientów. W stylizacjach ceni piękno i naturalność, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy włosowe. Praca to jego prawdziwa pasja, która pozwala spełniać marzenia własne, ale także osób, którymi się opiekuje. Jest wyjątkowo pogodny i otwarty, co idzie w prze z ilością klientów, których stylizuje.

Natalia Krzykalak

Top Stylista

Młoda wiekiem, choć na swoim koncie ma już 5 lat doświadczenia w branży fryzjerskiej. Ambitna, poszukująca nowych trendów. Odbyty staż w Niemczech tylko podsycił jej apetyt na życie i tak znalazła się u boku stylistów marki Maniewski. Umiejętności oraz wiedzę szlifowała biorąc udział w licznych szkoleniach Akademii Maniewski, również pod okiem Samego Macieja Maniewskiego. Jest zwolenniczką intrygujących koloryzacji, w szczególny sposób upodobała sobie blondy. Fale oraz loki stały się nieodzownym elementem wykończenia fryzur w jej wykonaniu.

Dasha Kotsyubinskaya

Dasha Kotsiubynska

Top Stylista / EN / RU / UKR

Młoda, energiczna, pełna zachodniego wdzięku. Lubi wyzwania, wysoko stawia sobie poprzeczkę nie tylko w życiu zawodowym. Inspiracje czerpie z największych pokazów i od najważniejszych projektantów świata mody, by móc w pełni spełniać marzenia klientów zasiadających na Jej fotel. Zmienia style, nadaje włosom wyjątkowy charakter. Nie ma dla niej koloryzacji niemożliwej do wykonania. Dodatkowym atutem jest komunikatywne posługiwanie się czterema językami obcymi.

Dominika Prasiel

Top Stylista

Perfekcjonizm, kreatywność, ambicja. Pasja do fryzjerstwa obudziła się w niej jeszcze w dziecięcych latach, później to już kolejne kursy i szkolenia, które pozwalały wznosić się coraz to wyżej, aż w końcu zasiliła szeregi teamu Krakowskiego Salonu Maniewski. Energiczna, spontaniczna, nielubiąca stać w miejscu ciągle szuka nowych rozwiązań. Podąża, ale i kreuje własny styl w oparciu o najnowsze światowe trendy. Lubiąca wyzwania wciąż podnosi sobie poprzeczkę, by z każdym dniem być jeszcze lepszą.

Ewelina Kuźma

Stylista

Pełna energii i nowych pomysłów. Pierwszy raz Akademię Maniewski odwiedziła mając 15 lat-to właśnie wtedy poczuła miętę do fryzjerstwa. Każdego dnia próg salonu przekracza z uśmiechem na twarzy, gotowa na nowe wyzwania. Jej ulubioną techniką koloryzacji są refleksy, a kolorem blond. Uważnie słucha uwag swoich klientów, by móc spełnić ich najśmielsze oczekiwania. Pod swoje nożyczki zaprasza również Panów. Według Eweliny życie jest za krótkie na “BAD HAIR DAY”.

Łukasz Zaręba

Stylista

Od wielu lat fryzjerstwo jest jego największą pasją, która przerodziła się w sposób na życie. Świetnie odnajduje się w koloryzacjach, do których podchodzi niezwykle rozważnie. Jego prace charakteryzują się naturalnym efektem oraz dbałością o detale. Priorytet stanowi zdrowy wygląd włosów, w czym pomagają mu precyzyjne strzyżenia oraz odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne. Cechuje go indywidualny styl, niekonwencjonalne rozwiązania i kreatywność. Nieustannie szuka inspiracji, nowych trendów oraz bierze udział w licznych szkoleniach i pokazach marki Maniewski.

Iwona Ryś-Ociepka

Stylista

Swoją podróż po świecie fryzjerstwa rozpoczęła 8 lat temu w Akademii Maniewski, szkoląc się pod okiem samego Macieja Maniewskiego, będąc jego asystentką. Niespokojna dusza podróżniczki i ciekawość świata pchnęły ją na kilka lat poza granice kraju, gdzie poszerzała swoje fryzjerskie horyzonty pracując w salonach w Szkocji i Norwegii. Skandynawia, jej przyroda i kultura stały się dla niej inspiracją w pracy. Dojrzała wiekiem – młoda duchem. Szalona mama, jak o sobie zwykła mówić. Fryzjerstwo jest dla niej niekończącą się podróżą i drogą rozwoju. W strzyżeniach które są jej konikiem dąży do perfekcji. W koloryzacjach dominuje naturalność, a w stylizacjach nuta romantyzmu. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły cechują jej codzienną pracę w salonie.

Bernadeta Szczygieł

Stylista

Dusza artystki, pasjonatka sztuki, skrzypaczka. Swoje miejsce odnalazła, stojąc za fotelem fryzjerskim, tworząc sztukę na włosach wymagających klientów! Wykonuje precyzyjne, wysublimowane cięcia oraz koloryzacje. Cechuje ją talent, kreatywność, nieprzeciętna wyobraźnia i duże zaangażowanie. Zawsze dąży do perfekcji we wszystkim, co robi. Wykwalifikowana przez profesjonalistów, masterów Akademii Maniewski. 

Zuzanna Kakuba

Stylista

Miłośniczka upięć i stylizacji okolicznościowej. Indywidualne podejście do klienta w wykonywaniu koloryzacji, upięć, czy strzyżeń stawia na pierwszym miejscu. W swoich pracach prezentuje przede wszystkim naturalność, funkcjonalność i wygodę. Uwielbia odnajdywać nowe kierunki we fryzjerstwie, jej ciekawość w poszukiwaniu aktualnych trendów i inspiracji nie zna granic. Uważa, że dobrą usługą jest w stanie polepszyć samopoczucie każdemu, kto tylko usiądzie na jej fotelu. 

Urszula Majerczak

Stylista

Absolwentka szkoły wizażu. Entuzjastka fryzjerstwa, gotowa spełniać najbardziej wyszukane wizje swoich klientów. Nie bojąca się zmian, perfekcjonistka. Zamieszkała w Krakowie, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów w Akademii Maniewski. Jej precyzję można dostrzec w codziennej pracy, a zwłaszcza w upięciach, również tych najbardziej wyszukanych. W koloryzacjach upodobała sobie technikę refleksu, która daje jej możliwość różnorodnej zmiany wizerunku, zaś w strzyżeniach stawia na klasykę i elegancję.

Wiola Bojdo-Piskunov

Senior (urlop)

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. W codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie, inspirując się pracą całego naszego zespołu. Traktuje Fryzjerstwo jako sztukę, z każdym kolejnym krokiem poznaje jej zakątki nie tylko w codziennej pracy, lecz również stylizując modelki na pokazach mody. Jest miłośniczką świata koloryzacji. Refleksy to dla niej nieograniczone możliwości zmiany wizerunku.

Kamila Michalska

Top Stylista (urlop)

Miłośniczka gór, folkloru i pasjonatka fotografii. Kocha naturalne piękno zarówno w przyrodzie, jak i we fryzjerstwie. Doświadczenie zdobywała, pracując w salonach na Podhalu. Chcąc uczyć się od najlepszych, przeprowadziła się do Krakowa i rozpoczęła naukę w Akademii Maniewski. W swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji, w szczególności w wykonywanych koloryzacjach oraz upięciach.

Klaudia Pałka

Top Stylista (urlop)

Jest uśmiechniętą i energiczną pasjonatką fryzjerstwa. Od najmłodszych lat interesowała się stylizacją fryzur oraz modą. Z biegiem czasu rozwijała i poszerzała swoje umiejętności, odkrywając aspekty fryzjerstwa, które dawały jej najwięcej satysfakcji. Jest miłośniczką koloryzacji. Uważa, że dopełnieniem koloru jest perfekcyjne cięcie. Podczas pracy jej priorytetem jest zdrowy włos i zadowolenie klienta. Nie boi się wyzwań, dlatego zawsze stawia sobie wyżej poprzeczkę i nieustannie dąży do perfekcji. W pogoni za realizacją marzeń zostawiła Podhale, aby pod okiem Macieja Maniewskiego poszerzać wachlarz swoich umiejętności i prezentować fryzjerstwo na najwyższym poziomie.

SKLEP MANIEWSKI

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i skorzystaj z darmowej dostawy od 149 zł

Umów się

/ tel. 12 4 300 200

Dołącz do nas

Razem z naszymi ekspertami przygotujemy dla Ciebie specjalny newsletter. Sekrety pielęgnacji, inspiracje, podpowiedzi – wszystko, co chcesz wiedzieć o włosach w jednym miejscu.