Maniewski Team

Witaj w świecie mojego fryzjerstwa. Potrzebujesz zmiany? Marka MANIEWSKI to właściwy adres. Od ponad 20 lat skutecznie „biorę pod włos” moje klientki. Osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

Amadeusz Foryś

Master

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Daniel Różana

Master

Opiekuje się włosami gwiazd, stylizuje do filmów i sesji zdjęciowych – robi to z wielkim wyczuciem i precyzją, które ceni sobie w codziennej pracy. W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie. Energii poszukuje w modzie, grze na perkusji, rysowaniu i w uśmiechach zadowolonych klientek.

Anna Pruchniewicz

Master

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Kamil Buczek

Senior

Z Maciejem Maniewskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pod jego czujnym okiem, ale również samodzielnie kreował swój styl, niepowtarzalność i kreatywność w pielęgnacji włosów. Indywidualista, również jeśli chodzi o klientów. W stylizacjach ceni piękno i naturalność, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy włosowe. Praca to jego prawdziwa pasja, która pozwala spełniać marzenia własne, ale także osób, którymi się opiekuje. Jest wyjątkowo pogodny i otwarty, co idzie w prze z ilością klientów, których stylizuje.

Tomasz Owsianowski

Senior

Od kilku lat związany z branżą modową, pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów lecz także na życie. Ceni klasykę, ale otwarty jest również na rozwiązania awangardowe. Cechuje go dbałość o każdy detal i to właśnie na detalach koncentruje największą uwagę.

Beata Bąk-Gorgosz

Senior

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym i awangardowym stylem. Stylizacje uzupełnia strzyżeniem indywidualnie dobranym dla każdego klienta. Nieustannie dąży do perfekcji i otwiera się na nowe inspiracje. Woli stwarzać trendy, niż ślepo za nimi podążać.

Kamil Woliński

Stylista

Przesiąknięty tradycją chłopak, który od najmłodszych lat przyglądając się Babci oraz Mamie rozwinął w sobie pasję do fryzjerstwa. W wieku 16-stu lat zaczął pisać własną historię sięgając po nożyczki i grzebień. Miłośnik klasycznych, lecz nieszablonowych rozwiązań, zarówno cięć, jak i koloryzacji zapraszający na swój fotel kobiety oraz mężczyzn.

Natalia Krzykalak

Stylista

Młoda wiekiem, choć na swoim koncie ma już 5 lat doświadczenia w branży fryzjerskiej. Ambitna, poszukująca nowych trendów. Odbyty staż w Niemczech tylko podsycił jej apetyt na życie i tak znalazła się u boku stylistów marki Maniewski. Umiejętności oraz wiedzę szlifowała biorąc udział w licznych szkoleniach Akademii Maniewski, również pod okiem Samego Macieja Maniewskiego. Jest zwolenniczką intrygujących koloryzacji, w szczególny sposób upodobała sobie blondy. Fale oraz loki stały się nieodzownym elementem wykończenia fryzur w jej wykonaniu.

Ewelina Kuźma

Stylista

Pełna energii i nowych pomysłów. Pierwszy raz Akademię Maniewski odwiedziła mając 15 lat-to właśnie wtedy poczuła miętę do fryzjerstwa. Każdego dnia próg salonu przekracza z uśmiechem na twarzy, gotowa na nowe wyzwania. Jej ulubioną techniką koloryzacji są refleksy, a kolorem blond. Uważnie słucha uwag swoich klientów, by móc spełnić ich najśmielsze oczekiwania. Pod swoje nożyczki zaprasza również Panów. Według Eweliny życie jest za krótkie na “BAD HAIR DAY”.
Dasha Kotsyubinskaya

Dasha Kotsiubynska

Stylista

Młoda, energiczna, pełna zachodniego wdzięku. Lubi wyzwania, wysoko stawia sobie poprzeczkę nie tylko w życiu zawodowym. Inspiracje czerpie z największych pokazów i od najważniejszych projektantów świata mody, by móc w pełni spełniać marzenia klientów zasiadających na Jej fotel. Zmienia style, nadaje włosom wyjątkowy charakter. Nie ma dla niej koloryzacji niemożliwej do wykonania. Dodatkowym atutem jest komunikatywne posługiwanie się czterema językami obcymi.

Kamila Michalska

Top Stylista (urlop)

Miłośniczka gór, folkloru i pasjonatka fotografii. Kocha naturalne piękno zarówno w przyrodzie, jak i w fryzjerstwie. Doświadczenie zdobywała, pracując w salonach na Podhalu. Chcąc uczyć się od najlepszych, przeprowadziła się do Krakowa i rozpoczęła naukę w Akademii Maniewski. W swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji, w szczególności w wykonywanych koloryzacjach oraz upięciach.

Wiola Bojdo-Piskunov

Senior (urlop)

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. w codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się pracą całego naszego zespołu. Traktuje Fryzjerstwo jako sztukę, z każdym kolejnym krokiem poznaje jej zakątki nie tylko w codziennej pracy, lecz również stylizując modelki na pokazach mody. Jest miłośniczką świata koloryzacji. Refleksy to dla niej nieograniczone możliwości zmiany wizerunku.

Klaudia Pałka

Top Stylista (urlop)

Jest uśmiechniętą i energiczną pasjonatką fryzjerstwa. Od najmłodszych lat interesowała się stylizacją fryzur oraz modą. Z biegiem czasu rozwijała i poszerzała swoje umiejętności, odkrywając aspekty fryzjerstwa, które dawały jej najwięcej satysfakcji. Jest miłośniczką koloryzacji. Uważa, że dopełnieniem koloru jest perfekcyjne cięcie. Podczas pracy jej priorytetem jest zdrowy włos i zadowolenie klienta. Nie boi się wyzwań, dlatego zawsze stawia sobie wyżej poprzeczkę i nieustannie dąży do perfekcji. W pogoni za realizacją marzeń zostawiła Podhale, aby pod okiem Macieja Maniewskiego poszerzać wachlarz swoich umiejętności i prezentować fryzjerstwo na najwyższym poziomie.

SKLEP MANIEWSKI

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i skorzystaj z darmowej dostawy od 149 zł

Umów się

/ tel. 12 4 300 200

Dołącz do nas

Razem z naszymi ekspertami przygotujemy dla Ciebie specjalny newsletter. Sekrety pielęgnacji, inspiracje, podpowiedzi – wszystko, co chcesz wiedzieć o włosach w jednym miejscu.