fbpx

Maniewski Team

Witaj w świecie mojego fryzjerstwa. Potrzebujesz zmiany? Marka MANIEWSKI to właściwy adres. Od ponad 20 lat skutecznie „biorę pod włos” moje klientki. Osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

W moich salonach możesz skorzystać z usług następujących specjalistów:

MASTER:
 • ma największe doświadczenie spośród specjalistów marki
 • koordynuje pracę wszystkich stylistów w salonie
 • nadzoruje metamorfozy
SENIOR:
 • pracuje jako instruktor w Akademii Maniewski
 • nadzoruje metamorfozy
 • odpowiada za koncepcje sesji zdjęciowych
 • współpracuje z gwiazdami, przygotowując stylizacje na wielkie wyjścia
TOP STYLISTA:
 • stylizuje gwiazdy
 • bierze udział w sesjach zdjęciowych
 • opiekuje się asystentami w salonie
STYLISTA
 • „absolwent” Akademii Maniewski, szkolony pod okiem instruktorów w Akademii Maniewski

Serdecznie zapraszam!

maniewski-podpis

Anna Sadowska

Anna Sadowska

Dyrektor kreatywny, Technik kolorysta

Szkoli fryzjerów w całej Europie. Od lat współpracuje z marką Maniewski, jako Dyrektor kreatywna marki i Akademii Maniewski. Ekspertka i główny szkoleniowiec marki FARMAGAN w Polsce. Współautorka kolekcji Akademii i kolekcji grupy Hair Masters Club. Autorka programów edukacyjnych Akademii Maniewski i autorskiego systemu dydaktycznego, na którym opiera się ścieżka rozwoju zawodowego marki. Jest autorką kilku spektakularnych metamorfoz kolorystycznych gwiazd. Specjalistka koloryzacji uważa, że dopełnieniem pięknego koloru jest idealne strzyżenie oraz odpowiednia pielęgnacja włosów.

Amadeusz Foryś

Amadeusz Foryś

Master

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Daniel Różana

Daniel Różana

Master

Opiekuje się włosami gwiazd, stylizuje do filmów i sesji zdjęciowych – robi to z wielkim wyczuciem i precyzją, które ceni sobie w codziennej pracy. W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie. Energii poszukuje w modzie, grze na perkusji, rysowaniu i w uśmiechach zadowolonych klientek.

Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Master

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Kamil Buczek

Kamil Buczek

Senior

Z Maciejem Maniewskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pod jego czujnym okiem, ale również samodzielnie kreował swój styl, niepowtarzalność i kreatywność w pielęgnacji włosów. Indywidualista, również jeśli chodzi o klientów. W stylizacjach ceni piękno i naturalność, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy włosowe. Praca to jego prawdziwa pasja, która pozwala spełniać marzenia własne, ale także osób, którymi się opiekuje. Jest wyjątkowo pogodny i otwarty, co idzie w prze z ilością klientów, których stylizuje.

Tomasz Owsianowski

Tomasz Owsianowski

Senior

Od kilku lat związany z branżą modową, pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów lecz także na życie. Ceni klasykę, ale otwarty jest również na rozwiązania awangardowe. Cechuje go dbałość o każdy detal i to właśnie na detalach koncentruje największą uwagę.

Beata Bąk

Beata Bąk

Senior

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym i awangardowym stylem. Stylizacje uzupełnia strzyżeniem indywidualnie dobranym dla każdego klienta. Nieustannie dąży do perfekcji i otwiera się na nowe inspiracje. Woli stwarzać trendy, niż ślepo za nimi podążać.

Wiola Bojdo-Piskunov

Wiola Bojdo-Piskunov

Senior- URLOP

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. w codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się pracą całego naszego zespołu. Traktuje Fryzjerstwo jako sztukę, z każdym kolejnym krokiem poznaje jej zakątki nie tylko w codziennej pracy, lecz również stylizując modelki na pokazach mody. Jest miłośniczką świata koloryzacji. Refleksy to dla niej nieograniczone możliwości zmiany wizerunku.

Kamila Michalska

Kamila Michalska

Top Stylista

Miłośniczka gór, folkloru i pasjonatka fotografii. Kocha naturalne piękno zarówno w przyrodzie, jak i w fryzjerstwie. Doświadczenie zdobywała, pracując w salonach na Podhalu. Chcąc uczyć się od najlepszych, przeprowadziła się do Krakowa i rozpoczęła naukę w Akademii Maniewski. W swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji, w szczególności w wykonywanych koloryzacjach oraz upięciach.

Klaudia Pałka

Klaudia Pałka

Top Stylista (urlop)

Jest uśmiechniętą i energiczną pasjonatką fryzjerstwa. Od najmłodszych lat interesowała się stylizacją fryzur oraz modą. Z biegiem czasu rozwijała i poszerzała swoje umiejętności, odkrywając aspekty fryzjerstwa, które dawały jej najwięcej satysfakcji. Jest miłośniczką koloryzacji. Uważa, że dopełnieniem koloru jest perfekcyjne cięcie. Podczas pracy jej priorytetem jest zdrowy włos i zadowolenie klienta. Nie boi się wyzwań, dlatego zawsze stawia sobie wyżej poprzeczkę i nieustannie dąży do perfekcji. W pogoni za realizacją marzeń zostawiła Podhale, aby pod okiem Macieja Maniewskiego poszerzać wachlarz swoich umiejętności i prezentować fryzjerstwo na najwyższym poziomie.

Kamil Woliński

Kamil Woliński

Stylista

Przesiąknięty tradycją chłopak, który od najmłodszych lat przyglądając się Babci oraz Mamie rozwinął w sobie pasję do fryzjerstwa. W wieku 16-stu lat zaczął pisać własną historię sięgając po nożyczki i grzebień. Miłośnik klasycznych, lecz nieszablonowych rozwiązań, zarówno cięć, jak i koloryzacji zapraszający na swój fotel kobiety oraz mężczyzn.

Natalia Krzykalak

Natalia Krzykalak

Stylista

Młoda wiekiem, choć na swoim koncie ma już 5 lat doświadczenia w branży fryzjerskiej. Ambitna, poszukująca nowych trendów. Odbyty staż w Niemczech tylko podsycił jej apetyt na życie i tak znalazła się u boku stylistów marki Maniewski. Umiejętności oraz wiedzę szlifowała biorąc udział w licznych szkoleniach Akademii Maniewski, również pod okiem Samego Macieja Maniewskiego. Jest zwolenniczką intrygujących koloryzacji, w szczególny sposób upodobała sobie blondy. Fale oraz loki stały się nieodzownym elementem wykończenia fryzur w jej wykonaniu.

Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Master

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Ildar Mustakimov

Ildar Mustakimov

Master

W świecie fryzjerstwa, w Polsce i za granicą, od ponad 13 lat. Współpracował z takimi markami jak TONI&GUY, DESSANGE czy Aldo Coppola. Inspiracji poszukuje w fotografii, malarstwie, architekturze i japońskim minimalizmie. Wszystko to przekłada na cięcia i upięcia, które wykonuje w salonie Maniewski.

Karina Sowa

Karina Sowa

Senior

Przygoda Kariny z fryzjerstwem rozpoczęła się 10 lat temu. Wzorem do naśladowania dla niej jest Antoni Cierplikowski “król fryzjerstwa”. Nad jej obecnym rozwojem w sztuce fryzjerstwa czuwa Maciej Maniewski. Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, specjalizuje się w strzyżeniach zarówno męskich jak i damskich oraz koloryzacjach. W wolnym czasie najchętniej nie wychodziłaby z kina.

Kamil Wilamowski

Kamil Wilamowski

Senior

Młody, zdolny, kreatywny – tak mówią o nim klientki. Jego wzorem do naśladowania jest Maciej Maniewski – chce pójść jego śladem, łącząc pasję z profesjonalizmem. Nie boi się nowych wyzwań i konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu. Bądź lepszą wersją siebie – przekonuje klientki. Jeśli pragniecie zmian na głowie, to właściwy adres.

Magda Legierska

Magda Legierska

Senior

Codziennie budzi się z uśmiechem na twarzy. Jej przygoda z fryzjerstwem nie jest przypadkowa, od najmłodszych lat pragnęła spełniać się w tym zawodzie. Każdy dzień utwierdza ją w tym zamiłowaniu oraz pasji. Rok temu zostawiła góry, aby rozpocząć wspinaczkę w salonie Maniewski. Posiada świeże spojrzenie oraz potrafi perfekcyjnie uzupełnić brakujący element do piękna i witalności twoich włosów. Inspirują ją kreatywne, praktyczne krótkie cięcia. Absolwentka szkoły fryzjerskiej.

Krystian Samborek

Krystian Samborek

Top Stylista

Jego przygoda z fryzjerstwem trwa od ponad 6 lat. W celu udoskonalenia swoich umiejętności przeprowadził się do Katowic, by móc uczyć się od najlepszych. Szybko przyszedł czas na współpracę z Maciejem Maniewskim w warszawskim Vitkacu. Tak spełniło się marzenie o fryzjerstwie w sektorze premium. Inspirację do codziennej pracy czerpie ze świata mody. W stylizacji oraz koloryzacji dąży do perfekcji, dbając o każdy detal. Poddaje swoich klientów spektakularnym metamorfozom, które mają na celu wydobycie ukrytego piękna. Zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze. Fryzjerstwo to całe jego życie.

Michał Pasymowski

Michał Pasymowski

Top Stylista

Fryzurą pragnie podkreślić styl każdego klienta. W swojej pracy ceni naturalność i nieprzerysowanie. Przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji włosów oraz ich kondycji. Jego głównym źródłem inspiracji jest moda wysoka oraz paryski streetwear. Podziwia twórczość osób takich jak: Peter Lindbergh, Demna Gvasalia, Giambattista Valli, Hedi Slimane, Vidal Sasson, Andy Warhol. Dąży do ciągłego samorozwoju we fryzjerstwie, modzie, sztuce.

Kristina Prokopchuk

Kristina Prokopchuk

Top Stylista, HOTEL WARSZAWA

Ciągły rozwój we fryzjerstwie to jej główny życiowy cel. W swoim fachu jest od ośmiu lat. Od dziecka kocha to co robi i stara się dojść do perfekcji i precyzji w koloryzacjach, a także cięciach i upięciach. Urodziła się w uzdolnionej artystycznie rodzinie. Czerpie inspiracje ze sztuki nowoczesnej oraz malarstwa. Praca u Macieja Maniewskiego była jej marzeniem, aby pod Jego okiem móc łączyć pasję z profesjonalizmem.

Łukasz Rusek

Łukasz Rusek

Top Stylista

W zawodzie od 9 lat. Perfekcjonista w każdym calu. Ma obsesję na punkcie włosów. W swoich strzyżeniach szuka równowagi pomiędzy precyzją a lekkością, zaś w koloryzacjach zdecydowanie stawia na naturalny look. Uwielbia pracę z klientem. Ciągle szuka okazji do samodoskonalenia. Inspiracji szuka w ludziach napotkanych na swojej drodze. Ulubione motto: “Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.”

Adrian Wójcik

Adrian Wójcik

Stylista

Porzucił fizjoterapię, swój wyuczony zawód, aby z pasją i zaangażowaniem zająć się fryzjerstwem. W swojej pracy jest profesjonalistą i detalistą dbającym o najmniejsze szczegóły. W życiu stawia sobie najwyższe cele i nie uznaje półśrodków. Na co dzień pogodny i uśmiechnięty, czerpiący energię tańcząc Boogie Woogie i odwiedzając galerie sztuki. Motywacją do dalszego działania jest dobre samopoczucie klientów.

Sandra Makowiecka

Sandra Makowiecka

Stylista

Dusza romantyczki i artystki. Kreatywna, z wyobraźnią, dokładna, staranna. Fryzjerstwo to dla niej nie tylko praca, ale również hobby i pasja, do której podchodzi z sercem, co później przekłada się na efekty jej pracy. Nieustannie poszukująca nowych inspiracji, dążąca do perfekcji. Jej marzeniem była praca z Maciejem Maniewskim i podnoszenie kwalifikacji pod okiem najlepszych Instruktorów Akademii Maniewski.

Karolina Terlińska

Karolina Terlińska

Stylista

Pozytywnie nastawiona i energiczna. Zaraża uśmiechem i nie boi się wyzwań. W codziennej pracy ceni możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Zadowolenie klienta i dobrą kondycję włosów stawia na pierwszym miejscu. Już w gimnazjum zaplatanie włosów było bliższe jej sercu niż matematyka. Jako absolwentka szkoły fryzjerskiej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukując najlepszego fryzjerstwa i inspiracji, trafiła do stolicy, aby pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą koloru i trendów fryzjerskich.

Daria Szabat

Daria Szabat

Stylista

Inspiracji szuka w sztuce, włoskim stylu życia oraz w biografiach ikon mody takich jak Yves Saint Laurent czy McQueen, który odcisnął na niej największe piętno, wskazał kierunek jak pojmować sztukę, realizować cele i marzenia. Reprezentuje styl angielski, posługując się głównie technikami Vidal Sassoon. Perfekcja, precyzja, geometria – to główne, choć nie jedyne, wytyczne, jakimi kieruje się podczas pracy. Z ogromnym skupieniem i pokorą uczy się od mistrzów sztuki fryzjerstwa kolejnych technik, aby móc zaoferować swoim klientom jak najszerszy wachlarz możliwości wyrażenia własnego, niepowtarzalnego stylu.

Olga Zgódka

Olga Zgódka

Stylista, HOTEL WARSZAWA

Magister studiów humanistycznych, menedżer klubu sportowego, koordynatorka wieloosobowego zespołu międzynarodowej marki odnalazła finalnie powołanie w sztuce fryzjerstwa. Bogate doświadczenie zawodowe procentuje w pracy przy najbardziej wymagających oraz nowatorskich projektach. Szczególnie odnajduje się w wydobywaniu indywidualnego charakteru w stylizacjach. Aktywnie słuchając, doradza i precyzyjnie wskazuje drogę do wydobycia naturalnego piękna. Lubi się z wzajemnością z lokami oraz falami, które nie mają dla niej tajemnic i chętnie poddają się jej warsztatowi. Dążąc do zawodowej perfekcji, pozostaje na bieżąco z najnowocześniejszymi trendami we fryzjerstwie poprzez nieustanne szkolenie się w jej arkanach.

Adam Ślipko

Adam Ślipko

Master

Mistrzowskim zmysłem i lekkością w kreowaniu fryzur dzieli się z gośćmi salonu Maniewski już od dziesięciu lat. Wielka pasja tworzenia i chęć ciągłego odkrywania towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Jest ekspertem w upinaniu fryzur i koków – jego upięcia uwielbiają gwiazdy. Stylizuje do sesji zdjęciowych, pokazów mody i teledysków. Inspiracji szuka w świecie modowych trendów, stylizacjach Patricka Camerona i muzyce.

Konrad Rotko

Konrad Rotko

Master

Absolwent Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru.Wielbiciel klasycznego fryzjerstwa zmodernizowanego najnowszymi technikami oraz trendami. Wyczulony zmysł estetyczny pozwala mu na wydobycie naturalnego, niewymuszonego piękna “ponieważ fryzura ma stanowić dopełnienie osobowości człowieka, a nie dominować nad nim”. Jego konik to strzyżenie, gdyż uważa, że to najlepiej odzwierciedla precyzję stylisty. Jako kolorystę cechuje go gra barw i odcieni podkreślających indywidualizm każdego cięcia.

Kordian Mańkowski

Kordian Mańkowski

Master

Świeże spojrzenie na fryzjerstwo. Jego praca charakteryzuje się płynnością jak również pewnością ruchów i dążeniem do zamierzonego celu. Wielbiciel pielęgnacji włosa, bo jaka może być lepsza wizytówką kobiety niż zdrowe, piękne włosy. Uwielbia wyzwania, przez co często wykonuje znaczące metamorfozy. Jako kolorysta indywidualnie podchodzi do każdej klientki, dobierając kolor do typu urody, kształtu twarzy czy koloru oczu. Świetnie radzi sobie ze strzyżeniem długich włosów jednak krótkie fryzury są jego ulubionym wyzwaniem. W stylizacjach stawia na klasykę.

Patrycja Szczepańczyk

Patrycja Szczepańczyk

Senior

Energiczna gaduła, która kocha piękno i kieruje się natchnieniem. To urodzona estetka, a przydomku artysty z pewnością nie można jej odmówić. Projektowanie ciuchów zamieniła na kreatywne modelowanie cięciem. Stylizowanie fryzur stało się jej pasją, którą nieustannie rozwija. Zawsze chciała mieć realny wpływ na wygląd ludzi. Jej nieprzeciętne i oryginalne fryzury jak i stylizacje często są inspiracją dla odważnych kobiet.

Aleksandra Tytko

Aleksandra Tytko

Senior - URLOP

Pracę w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego zamieniła na fryzjerstwo, które od 2 lat jest jej największą pasją. Energiczna i charyzmatyczna. W strzyżeniu podkreślająca swoją kreatywność i indywidualizm w stosunku do klienta. Konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Specjalizująca się w najdziwniejszych splotach i warkoczach. Kierująca się w życiu słowami Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień”.

Piotr Majcherczyk

Piotr Majcherczyk

Senior

Dwa lata temu postanowił pójść za głosem serca i postawił wszystko na jedna kartę. Opuścił swoje rodzinne miasteczko aby móc zrealizować Swoje największe marzenie o byciu stylistą fryzur. Wytrwałość, pokora i talent doprowadziły go do salonu Maniewski, gdzie pod okiem doświadczonych stylistów rozwinął swoje skrzydła. Uważa, że piękne włosy są najważniejszym składnikiem tworzącym każdą stylizacje. Specjalizuje się w dziedzinie cięć eksponujących najpiękniejsze elementy twarzy oraz koloryzacji uwzględniającej konkretny typ urody.

Magdalena Krajewska

Magdalena Krajewska

Top Stylista

Pasję zamieniła w zawód dzięki czemu od 9 lat z powodzeniem realizuje się jako stylistka. Fryzjerstwo towarzyszy jej od najmłodszych lat. Uwielbia podkreślać urodę swych klientek poprzez indywidualnie dobrany kolor i cięcie. Od zawsze w pogoni za odcieniem idealnym. Posiada doskonałą umiejętność dostrzegania piękna w każdym z Nas a pracę fryzjerską wykorzystuję do jego podkreślenia. Jej skromne wnętrze i nietuzinkowe podejście do klienta zapewnia komfort a także bezpieczeństwo podczas każdej wizyty.

Agnieszka Wroszcz

Agnieszka Wroszcz

Top Stylista

We fryzjerstwie zakochała się już w technikum. Kolejne lata dążyła do realizowania pasji oraz pracy z najlepszymi w tej branży, pragnąc współpracy z marką Maniewski. Dokładność, asertywność zapał w dążeniu do celu oraz ukryty talent w cichym wnętrzu pozwoliły jej realizować marzenia. Swoją mocną stronę jaką są koloryzacje ciągle udoskonala, podążając za obowiązującymi trendami. Uważa, że każdy zadowolony klient jest wizytówką salonu jak i jej samej. W swojej pracy stawia na naturalność oraz kobiecość.

Nikoleta Czopek

Nikoleta Czopek

Stylista

Skromna, cierpliwa, odpowiedzialna profesjonalistka traktująca fryzjerstwo jak sztukę, w której ceni klasykę, elegancję i nieprzerysowanie. Wszystko to można zobaczyć podczas stylizacji modelek na pokazach mody czy sesjach zdjęciowych, w których często bierze udział. Na co dzień cechuje ją precyzja i niezwykła dbałość o szczegóły.

Monika Młyńczak

Monika Młyńczak

Stylista

“Wewnętrzne piękno, a zewnętrzne atrybuty. Personalizacja potrzeb w holistycznym ujęciu klienta, komunikacja fundamentem finalnego efektu” – połączenie specjalności psychologii pozytywnej z ciągłym udoskonalaniem umiejętności fryzjerskich ukazuje harmonijny obraz wizji jej pracy. Uwielbia strzyżenia męskie, subtelne koloryzacje oraz pielęgnację sensoryczną. Cechuje ją wysoki poziom szczegółowości, wrażliwość, precyzja. Ceni sobie budowanie relacji, wspólną realizację celów oraz indywidualizm każdego człowieka. Mimo 15-letniego doświadczenia zawodowego twierdzi, że jej fryzjerstwo dopiero się zaczyna.

Martyna Ozga

Martyna Ozga

Stylista

Jest młodą, ambitną osobą. Chcąc doskonalić swoje umiejętności przeprowadziła się do Katowic, by móc uczyć się od najlepszych. Miłośniczka klasycznych rozwiązań. W swojej pracy dba o każdy szczegół i zdrowy wygląd włosa. W stylizacji ceni naturalność. Jej główny cel życiowy to ciągły rozwój we fryzjerstwie.

Sara Golus

Sara Golus

Stylista

Od najmłodszych lat mogła inspirować się kunsztem fryzjerskim swojej mamy która zachęcała ją do czerpania wiedzy od najlepszych. Tak zaczęła się jej przygoda z marką Maniewski. Każdego dnia spełnia się w tym zawodzie. Zwolenniczka klasycznych rozwiązań, w swojej pracy ceni sobie naturalność. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji i dąży do perfekcji w swojej pracy.

Monika Dopart

Monika Dopart

Senior

Od najmłodszych lat wiedziała, że fryzjerstwo to jej pasja. Kieruje się zasadą “Upiększać, a nie wydziwiać” dlatego też stawia na dokładność i precyzję. Uważa fryzjerstwo za sztukę, gdzie ma pełne pole do popisu i nieskończenie wiele rozwiązań

Alicja Kuźniar

Alicja Kuźniar

Senior

Fryzjerstwo to jej życie i pasja. Spełnia się poprzez tworzenie i kreowanie wizerunku, uświadamiając sobie przy okazji każdej stylizacji, iż kieruje nią sztuka i talent. Specjalizuje się w strzyżeniach oraz koloryzacjach rozwijając swoją kreatywność.

Monika Kaleta

Monika Kaleta

Senior - URLOP

Fryzjerstwem zajmuje się od 16 roku życia. Zamiłowaniem do zawodu zaraziła ją ciocia, u której zaczynała swoją przygodę i od której mogła się uczyć. Potrafi wysłuchać i dobrać odpowiednią stylizację, dzięki czemu indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Uwielbia łączyć klasyczne strzyżenia z najnowszymi trendami, a piękny i zdrowy wygląd włosów jest jej priorytetem

Monika Mołdoch

Monika Mołdoch

Top Stylista

Otwarta, pełna entuzjazmu, ambitna i dążąca do wyznaczonych sobie celów. Zaraża klientów pozytywną energią i uśmiechem. Ważnym elementem dla niej jest pielęgnacja włosów, ponieważ na niej opiera się ich piękno. Prace przez nią wykonywane odzwierciedlają naturalność, lekkość i harmonię. Dba o każdy szczegół w koloryzacjach, strzyżeniach jak również upięciach.

Monika Migryt

Monika Migryt

Stylista

Fryzjerstwo to jej pasja. Każdą wolną chwilę spędza na poszerzaniu swojej wiedzy oraz śledzeniu najnowszych trendów zarówno w strzyżeniach, upięciach jak i koloryzacjach. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w wieku 16 lat, ale znacznie wcześniej widziała, że dbanie o niebanalną fryzurę, znakomicie dopasowany kolor oraz cięcie to coś, co chce robić w życiu. Miła, uśmiechnięta, energiczna. Zawsze służy dobrą radą, gotowa sprostać najcięższym wyzwaniom napotykanym na drodze do perfekcjonizmu w świecie fryzjerstwa.

Agata Stachowska

Agata Stachowska

Senior

Jej przygoda związana z fryzjerstwem trwa od 9 lat. Jest młodą, uśmiechniętą, ambitną osobą, stale dąży do podnoszenia swoich umiejętności fryzjerskich. Jej drugie imię to profesjonalizm – uwielbia pomagać klientom w poprawie ich stylizacji. Specjalizuje się w upięciach, koloryzacjach i metamorfozach. Podczas swojej pracy zawsze dąży do efektu wow! W pogoni za marzeniami postanowiła zostawić wszystko w rodzinnym mieście, aby pod okiem Macieja Maniewskiego podnosić swoje umiejętności na najwyższy poziom.

Paulina Zielska

Paulina Zielska

Top Stylista

Fryzjerska pasja zrodziła się w niej już w szkole podstawowej, dlatego dalszą edukację kierowała z myślą o rozwoju w tej dziedzinie. Po 10 latach pracy w zawodzie, wciąż entuzjastycznie podchodzi do swojej pracy szukając nowych możliwości, by rozwijać swoje umiejętności. Specjalizuje się zarówno w strzyżeniach, jak i koloryzacjach. Ceni sobie klasykę, pozostawiając przy tym otwarte okno na fantazję.

Agnieszka Brzeźniak

Agnieszka Brzeźniak

Top Stylista

Dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie przy ogromnej pasji, zaangażowaniu oraz chęci ciągłego rozwoju doprowadziły Ją do Salonu Maniewski. Głęboki nacisk kładzie na rozwój dzięki czemu każdy dzień to dla niej nowe wyzwanie i możliwość by podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. W swojej pracy z Klientem stawia na wydobycie naturalnego piękna, które wraz z indywidualnym podejściem tworzy niesamowitą harmonię z Osobą, goszczącą na fotelu.

Łukasz Niziołek

Łukasz Niziołek

Stylista

Pasjonat klasycznego piękna, zarówno w strzyżeniach, jak i koloryzacjach. Szkolony pod okiem najlepszych instruktorów Akademii Maniewski. Jako asystent u boku Anny Sadowskiej – dyrektor kreatywnej marki Maniewski – miał do czynienia z trudnymi przypadkami koloryzacji, dzięki czemu nauczył się spełniać najbardziej wyszukane wymagania Klientek pod względem koloryzacji. Ceni sobie niebanalne rozwiązania,tym samym tworzy indywidualny styl zainspirowany naturalnym pięknem.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail