Maniewski Team

Witaj w świecie mojego fryzjerstwa. Potrzebujesz zmiany? Marka MANIEWSKI to właściwy adres. Od ponad 20 lat skutecznie „biorę pod włos” moje klientki. Osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

W moich salonach możesz skorzystać z usług następujących specjalistów:

Dyrektor salonu:
  • ma największe doświadczenie spośród specjalistów marki
  • koordynuje pracę wszystkich stylistów w salonie
  • nadzoruje metamorfozy
Starszy stylista:
  • pracuje jako instruktor w Akademii Maniewski
  • odpowiada za koncepcje sesji zdjęciowych
  • współpracuje z gwiazdami, przygotowując stylizacje na wielkie wyjścia
Stylista:
  • stylizuje gwiazdy
  • bierze udział w sesjach zdjęciowych
  • opiekuje się asystentami w salonie
Młodszy stylista / Kolorysta:
  • „absolwent” Akademii Maniewskiego, szkolony pod okiem instruktorów w Akademii Maniewski

Serdecznie zapraszam!

maniewski-podpis

Anna Sadowska

Anna Sadowska

Dyrektor kreatywny, Technik kolorysta

Tytuł Technika kolorysty uzyskała po 10-tygodniowym intensywnym kursie, który odbyła w czasie, kiedy to pracowała dla jednego z największych salonów fryzjerskich Peter Mark w Irlandii. Kurs ten pozwolił na zapoznanie się ze wszystkimi możliwymi przypadkami kolorystycznymi, nawet czasami bardzo ciężkimi do rozwiązania. Jest autorem kilku spektakularnych metamorfoz kolorystycznych gwiazd. Uważa, że dopełnieniem pięknego koloru jest idealne strzyżenie oraz odpowiednia pielęgnacja włosów. Jako instruktor kolorysta chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi stylistami w Maniewski Academy.

Amadeusz Foryś

Amadeusz Foryś

Starszy stylista

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Daniel Różana

Daniel Różana

Starszy stylista

Opiekuje się włosami gwiazd, stylizuje do filmów i sesji zdjęciowych – robi to z wielkim wyczuciem i precyzją, które ceni sobie w codziennej pracy. W stylizacjach szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszych efektów. Dlatego jest miłośnikiem modelowania włosów przez odpowiednie cięcie. Energii poszukuje w modzie, grze na perkusji, rysowaniu i w uśmiechach zadowolonych klientek.

Kamil Buczek

Kamil Buczek

Starszy stylista

Z Maciejem Maniewskim związany od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pod jego czujnym okiem, ale również samodzielnie kreował swój styl, niepowtarzalność i kreatywność w pielęgnacji włosów. Indywidualista, również jeśli chodzi o klientów. W stylizacjach ceni piękno i naturalność, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy włosowe. Praca to jego prawdziwa pasja, która pozwala spełniać marzenia własne, ale także osób, którymi się opiekuje. Jest wyjątkowo pogodny i otwarty, co idzie w prze z ilością klientów, których stylizuje.

Tomasz Owsianowski

Tomasz Owsianowski

Starszy stylista

Od kilku lat związany z branżą modową, pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów lecz także na życie. Ceni klasykę, ale otwarty jest również na rozwiązania awangardowe. Cechuje go dbałość o każdy detal i to właśnie na detalach koncentruje największą uwagę.

Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Starszy stylista

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Wiola Bojdo

Wiola Bojdo

Stylista

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. w codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się pracą całego naszego zespołu. Traktuje Fryzjerstwo jako sztukę, z każdym kolejnym krokiem poznaje jej zakątki nie tylko w codziennej pracy, lecz również stylizując modelki na pokazach mody. Jest miłośniczką świata koloryzacji. Refleksy to dla niej nieograniczone możliwości zmiany wizerunku.

Beata Bąk

Beata Bąk

Stylista

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Specjalizuje się w koloryzacjach, które stwarzają nieograniczone możliwości balansowania między klasycznym i awangardowym stylem. Stylizacje uzupełnia strzyżeniem indywidualnie dobranym dla każdego klienta. Nieustannie dąży do perfekcji i otwiera się na nowe inspiracje. Woli stwarzać trendy, niż ślepo za nimi podążać.

Kamila Cetera

Kamila Cetera

Stylista

Miłośniczka gór, folkloru i pasjonatka fotografii. Kocha naturalne piękno zarówno w przyrodzie, jak i w fryzjerstwie. Doświadczenie zdobywała, pracując w salonach na Podhalu. Chcąc uczyć się od najlepszych, przeprowadziła się do Krakowa i rozpoczęła naukę w Akademii Maniewski. W swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji, w szczególności w wykonywanych koloryzacjach oraz upięciach.

Karol Paryła

Karol Paryła

Stylista

Pasjonat fryzjerstwa i mody, dla którego inspiracją jest architektura. Kocha nowoczesne, klasyczne cięcia oraz niebanalne koloryzacje. Bliska współpraca z Maciejem Maniewskim pozwoliła spełnić jego marzenia i wspiąć się na wyżyny fryzjerstwa.

Oskar Gielas

Oskar Gielas

Młodszy Stylista

Pogodny, otwarty, ale i zdeterminowany w dążeniu do bycia coraz lepszym. W codziennej pracy stawia na naturalność oraz precyzję. Systematyczna praca oraz nauka pod okiem doświadczonych stylistów z marki Maniewski otwiera przed nim nowe możliwości rozwoju. Jak sam podkreśla – niepowtarzalność swojego zawodu dostrzega każdego dnia w pracy z klientkami i klientami.

Hubert Micor

Hubert Micor

Młodszy Stylista

Uśmiechnięty, radosny, pełen pozytywnej energii. Od najmłodszych lat pasjonat mody, fryzjerstwa i tańca. Miłośnik koloryzacji, długich włosów i precyzyjnych wykończeń fryzur. Dla fryzjerstwa zrezygnował z kariery tancerza, by móc rozwijać się i dążyć do doskonałości pod czujnym okiem Macieja Maniewskiego.

Patrycja Janczar

Patrycja Janczar

Młodszy Stylista

Ambitna, pracowita i otwarta na nowe wyzwania. Przygodę z salonem Maniewski rozpoczęła w wieku 16 lat. Od tej pory daje z siebie coraz więcej, poszerza wiedzę i pracuje nad swoim warsztatem. Interesuje się nowoczesnymi technikami koloryzacji oraz sztuką upięć. Rozwija kreatywność, przekładając inspiracje na język fryzjerstwa.

Natalia Winiarska

Natalia Winiarska

Dyrektor salonu

Miłośniczka klasycznego stylu w wydaniu największych kreatorów mody. Trendy Coco Chanel, Christiana Diora, czy Vidal Sassoon to dla niej niewyczerpane źródła inspiracji. Jej wysmakowany styl znany jest gwiazdom, które przygotowuje do sesji, oraz gościom, którzy odwiedzają salon Maniewski w Warszawie. Jest specjalistką w koloryzacji. Naturalne, słoneczne refleksy jej autorstwa zadziwiają lekkością i precyzją wykonania.

Dawid Krynicki

Dawid Krynicki

Dyrektor salonu

Fryzjer-stylista, ekspert strzyżeń, koloryzacji i stylizacji fryzur, perfekcjonista. Adept międzynarodowych akademii fryzjerskich m.in. Vidal Sassoon, Professionnel Soho academy NYC oraz wielokrotny laureat ogólnopolskich konkursów fryzjerskich. Jego priorytetem w pracy jest naturalność i pragmatyczność fryzury, również w stylizacji na co dzień. Posiada bogate doświadczenie podczas pracy na scenie, sesjach zdjęciowych, pokazach mody. Jako edukator/szkoleniowiec charakteryzuje się opanowaniem, precyzją i estetyką pracy. „Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”

Robert Persiński

Robert Persiński

Dyrektor strzyżeń

Fryzjer-artysta, dla którego fryzjerstwo jest prawdziwą pasją. Zainspirowany technikami ikon światowego fryzjerstwa takimi jak Vidal Sassoon,Toni & Guy i X-pression Creativos wypracował unikalny styl oparty na precyzyjnych technikach strzyżenia i lekkich stylizacjach o artystycznym charakterze. Na co dzień rozwija swoją kreatywność poprzez malarstwo, fotografikę i obserwowanie trendów świata mody.

Karina Sowa

Karina Sowa

Starszy stylista

Przygoda Kariny z fryzjerstwem rozpoczęła się 5 lat temu. Wzorem do naśladowania dla niej jest Antoni Cierplikowski „król fryzjerstwa”. Nad jej obecnym rozwojem w sztuce fryzjerstwa czuwa Maciej Maniewski. Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, specjalizuje się w strzyżeniach zarówno męskich jak i damskich oraz koloryzacjach. W wolnym czasie najchętniej nie wychodziłaby z kina.

Ildar Mustakimov

Ildar Mustakimov

Starszy stylista

W świecie fryzjerstwa, w Polsce i za granicą, od ponad 13 lat. Współpracował z takimi markami jak TONI&GUY, DESSANGE czy Aldo Coppola. Inspiracji poszukuje w fotografii, malarstwie, architekturze i japońskim minimalizmie. Wszystko to przekłada na cięcia i upięcia, które wykonuje w salonie Maniewski.

Anna Wilczyńska

Anna Wilczyńska

Stylista, trycholog

Specjalizuje się we fryzjerstwie damskim. Jej motto to zdrowe i lśniące włosy. Jej prace charakteryzuje dokładność, precyzja strzyżeń, naturalne koloryzacje, słoneczne refleksy, romantyczne upięcia, sploty, kłosy, warkocze. Duży nacisk stawia również na pielęgnacje włosów i skóry głowy. Kocha swoją prace, zwierzęta i sport. Pełna pozytywnej energii z uśmiechem połączy chwile relaksu z troską o Twoje włosy.

Anna Paduch

Anna Paduch

Stylista

Jej przygoda z fryzjerstwem trwa już ponad 6 lat. Preferuje klasykę i naturalność. Jej wytrwałość, konsekwencja oraz zmysł estetyczny pozwoliły by fryzjerstwo stało się jej pasją. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Każdy włos poprzez piękny kolor, idealne strzyżenie i pielęgnację uczyni pięknym. Szkolenia w kraju i za granicą z roku na rok doskonalą jej wiedzę i umiejętności.

Krystian Samborek

Krystian Samborek

Stylista

Jego przygoda z fryzjerstwem trwa od ponad 6 lat. W celu udoskonalenia swoich umiejętności przeprowadził się do Katowic, by móc uczyć się od najlepszych. Szybko przyszedł czas na współpracę z Maciejem Maniewskim w warszawskim Vitkacu. Tak spełniło się marzenie o fryzjerstwie w sektorze premium. Inspirację do codziennej pracy czerpie ze świata mody. W stylizacji oraz koloryzacji dąży do perfekcji, dbając o każdy detal. Poddaje swoich klientów spektakularnym metamorfozom, które mają na celu wydobycie ukrytego piękna. Zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze. Fryzjerstwo to całe jego życie.

Kamil Wilamowski

Kamil Wilamowski

Stylista

Młody, zdolny, kreatywny – tak mówią o nim klientki. Jego wzorem do naśladowania jest Maciej Maniewski – chce pójść jego śladem, łącząc pasję z profesjonalizmem. Nie boi się nowych wyzwań i konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu. Bądź lepszą wersją siebie – przekonuje klientki. Jeśli pragniecie zmian na głowie, to właściwy adres.

Angelika Szalast

Angelika Szalast

Młodszy stylista

Fryzjerstwo jest dla niej sztuką i niezmienną fascynacją. Zaraża klientów pozytywną energią. Lubi ponadczasową klasykę z domieszką nowoczesnych trendów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dobierając fryzurę do typu urody i stylu życia.

Michał Pasymowski

Michał Pasymowski

Młodszy Stylista

Fryzurą pragnie podkreślić styl każdego klienta. W swojej pracy ceni naturalność i nieprzerysowanie. Przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji włosów oraz ich kondycji. Jego głównym źródłem inspiracji jest moda wysoka oraz paryski streetwear. Podziwia twórczość osób takich jak: Peter Lindbergh, Demna Gvasalia, Giambattista Valli, Hedi Slimane, Vidal Sasson, Andy Warhol. Dąży do ciągłego samorozwoju we fryzjerstwie, modzie, sztuce.


Adam Ślipko

Adam Ślipko

Dyrektor salonu

Mistrzowskim zmysłem i lekkością w kreowaniu fryzur dzieli się z gośćmi salonu Maniewski już od dziesięciu lat. Wielka pasja tworzenia i chęć ciągłego odkrywania towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Jest ekspertem w upinaniu fryzur i koków – jego upięcia uwielbiają gwiazdy. Stylizuje do sesji zdjęciowych, pokazów mody i teledysków. Inspiracji szuka w świecie modowych trendów, stylizacjach Patricka Camerona i muzyce.

Konrad Rotko

Konrad Rotko

Dyrektor salonu

Absolwent Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru.Wielbiciel klasycznego fryzjerstwa zmodernizowanego najnowszymi technikami oraz trendami. Wyczulony zmysł estetyczny pozwala mu na wydobycie naturalnego, niewymuszonego piękna „ponieważ fryzura ma stanowić dopełnienie osobowości człowieka, a nie dominować nad nim”. Jego konik to strzyżenie, gdyż uważa, że to najlepiej odzwierciedla precyzję stylisty. Jako kolorystę cechuje go gra barw i odcieni podkreślających indywidualizm każdego cięcia.

Patrycja Szczepańczyk

Patrycja Szczepańczyk

Starszy Stylista

Energiczna gaduła, która kocha piękno i kieruje się natchnieniem. To urodzona estetka, a przydomku artysty z pewnością nie można jej odmówić. Projektowanie ciuchów zamieniła na kreatywne modelowanie cięciem. Stylizowanie fryzur stało się jej pasją, którą nieustannie rozwija. Zawsze chciała mieć realny wpływ na wygląd ludzi. Jej nieprzeciętne i oryginalne fryzury jak i stylizacje często są inspiracją dla odważnych kobiet.

Aleksandra Komendera

Aleksandra Komendera

Starszy Stylista

Pracę w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego zamieniła na fryzjerstwo, które od 2 lat jest jej największą pasją. Energiczna i charyzmatyczna. W strzyżeniu podkreślająca swoją kreatywność i indywidualizm w stosunku do klienta. Konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Specjalizująca się w najdziwniejszych splotach i warkoczach. Kierująca się w życiu słowami Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień”.

Kordian Mańkowski

Kordian Mańkowski

Stylista

Świeże spojrzenie na fryzjerstwo. Jego praca charakteryzuje się płynnością jak również pewnością ruchów i dążeniem do zamierzonego celu. Wielbiciel pielęgnacji włosa, bo jaka może być lepsza wizytówką kobiety niż zdrowe, piękne włosy. Uwielbia wyzwania, przez co często wykonuje znaczące metamorfozy. Jako kolorysta indywidualnie podchodzi do każdej klientki, dobierając kolor do typu urody, kształtu twarzy czy koloru oczu. Świetnie radzi sobie ze strzyżeniem długich włosów jednak krótkie fryzury są jego ulubionym wyzwaniem. W stylizacjach stawia na klasykę.

Magda Legierska

Magda Legierska

Stylista

Codziennie budzi się z uśmiechem na twarzy. Jej przygoda z fryzjerstwem nie jest przypadkowa, od najmłodszych lat pragnęła spełniać się w tym zawodzie. Każdy dzień utwierdza ją w tym zamiłowaniu oraz pasji. Rok temu zostawiła góry, aby rozpocząć wspinaczkę w salonie Maniewski. Posiada świeże spojrzenie oraz potrafi perfekcyjnie uzupełnić brakujący element do piękna i witalności twoich włosów. Inspirują ją kreatywne, praktyczne krótkie cięcia. Absolwentka szkoły fryzjerskiej.

Krzysztof Tylczyński

Krzysztof Tylczyński

Młodszy stylista

Od kiedy pamięta interesowało go fryzjerstwo. W salonie Maniewski przekonał się, że nie jest to chwilowe zauroczenie lecz prawdziwa miłość. Koloryzując włosy jego misją jest, aby kolor był wyszukany i wyjątkowy oraz wydobywał najpiękniejsze cechy danej osoby. Jest osobą pełną pasji i energii.

Karol Brandys

Karol Brandys

Młodszy stylista

Uwielbia bawić się kolorami, bazując na naturalnych odcieniach włosów. Ponadczasowe, klasyczne cięcia z elementami aktualnych trendów to jego specjalność. Tak samo jak męskie cięcia, które z niebywałą precyzją potrafi dobrać do każdego typu urody. Posiada cechy introwertyka, które podczas pracy wzmagają jego skupienie. Prywatnie wielki miłośnik zwierząt.

Piotr Majcherczyk

Piotr Majcherczyk

Młodszy stylista

Dwa lata temu postanowił pójść za głosem serca i postawił wszystko na jedna kartę. Opuścił swoje rodzinne miasteczko aby móc zrealizować Swoje największe marzenie o byciu stylistą fryzur. Wytrwałość, pokora i talent doprowadziły go do salonu Maniewski, gdzie pod okiem doświadczonych stylistów rozwinął swoje skrzydła. Uważa, że piękne włosy są najważniejszym składnikiem tworzącym każdą stylizacje. Specjalizuje się w dziedzinie cięć eksponujących najpiękniejsze elementy twarzy oraz koloryzacji uwzględniającej konkretny typ urody.

Anna Pruchniewicz

Anna Pruchniewicz

Dyrektor salonu

Dla fryzjerstwa zmieniła całe swoje życie. Rozpoczynając współpracę z Maciejem Maniewskim odkryła największą pasję – dążenie do osiągnięcia klasycznego piękna poprzez eleganckie cięcie i niebanalną koloryzację. Kobieta podejmująca wyzwania, niebojąca się niemożliwego, dążąca do perfekcji. Inspirację odnajduje w pracach Yves Saint Laurent, a energii do codziennej pracy dodaje jej sport i zaskakiwanie samej siebie.

Monika Zagulak

Monika Zagulak

Starszy Stylista

Fryzjerstwem zajmuje się od 16 roku życia. Zamiłowaniem do zawodu zaraziła ją ciocia, u której zaczynała swoją przygodę i od której mogła się uczyć. Potrafi wysłuchać i dobrać odpowiednią stylizację, dzięki czemu indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Uwielbia łączyć klasyczne strzyżenia z najnowszymi trendami, a piękny i zdrowy wygląd włosów jest jej priorytetem

Monika Dopart

Monika Dopart

Stylista

Od najmłodszych lat wiedziała, że fryzjerstwo to jej pasja. Kieruje się zasadą “Upiększać, a nie wydziwiać” dlatego też stawia na dokładność i precyzję. Uważa fryzjerstwo za sztukę, gdzie ma pełne pole do popisu i nieskończenie wiele rozwiązań.

Angela Wacnik

Angela Wacnik

Młodszy Stylista

W swojej ścieżce zawodowej dąży do niepowtarzalności i doskonałości. Elokwentna, staranna i dokładna. Każde cięcie jest dla niej równie ważne. Widać to po efektach jej pracy. Jej wytrwałość i konsekwencja przerodziły się w talent do tworzenia słonecznych refleksów. Nieprzerwanie poszukuje indywidualnych kolorów i unikalnych stylów dopasowanych do klienta. Jej pierwszą pasją jest rodzina, drugą praca, kolejną sport.

Monika Mołdoch

Monika Mołdoch

Młodszy Stylista

Otwarta, pełna entuzjazmu, ambitna i dążąca do wyznaczonych sobie celów. Zaraża klientów pozytywną energią i uśmiechem. Ważnym elementem dla niej jest pielęgnacja włosów, ponieważ na niej opiera się ich piękno. Prace przez nią wykonywane odzwierciedlają naturalność, lekkość i harmonię. Dba o każdy szczegół w koloryzacjach, strzyżeniach jak również upięciach.

Katarzyna Wujec

Katarzyna Wujec

Stylista

Fryzjerstwo to dla niej spełnienie pasji oraz realizacja marzeń. Jest energiczną, szaloną gadułą, która wysoko stawia sobie poprzeczkę. W stylizacjach ceni sobie piękno i naturalność, natomiast w koloryzacjach wyszukuje kreatywnych rozwiązań, indywidualnie podchodzi do każdej klientki podkreślając typ urody, kształt twarzy i kolor oczu. Nieustannie poszukuje inspiracji w modzie i trendach fryzjerskich. Jest ekspertką w luźnych upięciach i kokach.

Alicja Kuźniar

Alicja Kuźniar

Stylista

Fryzjerstwo to jej życie i pasja. Spełnia się poprzez tworzenie i kreowanie wizerunku, uświadamiając sobie przy okazji każdej stylizacji, iż kieruje nią sztuka i talent. Specjalizuje się w strzyżeniach oraz koloryzacjach rozwijając swoją kreatywność.Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail