1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Karty podarunkowe

Podaruj doskonały prezent, który uczyni każdą okazję wyjątkową!

Karta podarunkowa MANIEWSKI to trafiony pomysł na prezent, który osoba obdarowana wykorzysta według swoich potrzeb.

Spraw przyjemność bliskiej Ci osobie i podaruj jej możliwość spełnienia marzeń o idealnej fryzurze, pięknych i zdrowych włosach.

Do wyboru masz kilka wariantów – karty o wartości 150 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oraz karty na wybrane ekskluzywne usługi w naszych salonach – kuracja Kaszmirową Keratyną o wartości 350 zł, Metamorfoza o wartości od 1190 zł do 1490 zł oraz metamorfoza u samego mistrza Macieja Maniewskiego o wartości 1900 zł.

Jeśli chcesz zakupić kartę podarunkową Maniewski dla bliskiej Ci osoby…

Kup kartę podarunkową w salonie MANIEWSKI lub online w sklepie maniewski.pl

Kartę podarunkową MANIEWSKI możesz zakupić w każdym salonie stacjonarnym MANIEWSKI w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu lub w sklepie internetowym maniewski.pl. Zakup dostarczymy pod wskazany adres w eleganckiej kopercie, a sama dostawa jest gratis.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kart podarunkowych dla swoich pracowników i partnerów biznesowych…

Nagradzaj i doceniaj współpracę. Karty Podarunkowe MANIEWSKI to doskonała, ekskluzywna forma docenienia współpracowników i partnerów biznesowych.

Przy zakupie kart podarunkowych o wartości powyżej 10 tys. zł możemy zaproponować atrakcyjny bonus w postaci dodatkowych kart. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu mailowego lub bezpośrednio udając się do salonu i pytając pracownika recepcji o szczegóły.

Dlaczego warto?

Podaruj swoim pracownikom lub partnerom biznesowym relaksujący czas spędzony na fotelu w jednym z salonów Maniewski! Do wyboru masz kilka opcji, które pozwolą osobie obdarowanej poczuć się luksusowo i spełnić marzenie o wspaniałej koloryzacji, niebanalnym strzyżeniu, totalnej metamorfozie lub rytuale dogłębnie odżywiającym włosy – ulubionej bestsellerowej kuracji naszych klientek – kaszmirowej keratynie.

Nasza karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent na specjalną okazję lub zupełnie bez okazji, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów salonów Maniewski.

Chcę zamówić karty podarunkowe dla firm

Sprawdź listę salonów Maniewski

Wykorzystaj kartę podarunkową w salonach MANIEWSKI

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner