(1-16.03) Do zakupów powyżej 300 zł otrzymasz dyscyplinujący spray do włosów FARMAGAN X-CURLY 200ml w prezencie.

Pracuj z nami

Chcesz się rozwijać? Nie boisz się nowych wyzwań? Fryzjerstwo to Twoja pasja?
Dołącz do Teamu Maniewski!

Dołącz do Teamu Maniewski

Mamy dla Ciebie propozycję, która zmieni Twoje życie! Szukamy osób, które chcą profesjonalnie dzielić z naszym zespołem pasję, jaką jest fryzjerstwo. Ekskluzywne szkolenia, wyjazdy zagraniczne, praca z gwiazdami u boku Macieja Maniewskiego oraz najlepszych stylistów marki Maniewski.

Wyślij CV na adres praca@maniewski.pl lub poprzez formularz poniżej i dołącz do nas w jednym z naszych salonów. Ucz się od mistrzów i bądź numerem jeden na rynku!

Aktualne oferty

Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska. Jeśli nie znalazłeś pasującej oferty pracy nic straconego! Zostaw nam swoje CV wraz z informacją jakie stanowisko Cię interesuje.

Twój zakres obowiązków

· mycie włosów z masażem głowy,

· stosowanie środków pielęgnacyjnych i do stylizacji,

· strzyżenia i modelowanie włosów damskich i męskich,

· koloryzacje włosów, rozjaśnianie, dekoloryzacja,

· konsultacje z klientami,

· mile widziane umiejętności barberskie.

Nasze wymagania

· komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji,

· obowiązkowość, rzetelność, terminowość,

· samodzielność i zaangażowanie,

· wysoka kultura osobista,

· znajomość języka obcego jest dodatkowym atutem,

· zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

To oferujemy

· dobrze płatną pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

· praca w prestiżowym salonie w młodym i ambitnym zespole,

· możliwość rozwoju zawodowego (regularne szkolenia) i samorealizacji pod okiem instruktorów Akademii Maniewski.

Warto z nami pracować

Salony w prestiżowych lokalizacjach największych miast w Polsce

Biura w centrum Warszawy i Krakowa

Ponad 100 pracowników i stale rośniemy

Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i awansów wewnętrznych

Formularz zgłoszenia

Podaj imię i nazwisko, adres e-mail, stanowisko oraz miasto, w którym jesteś w stanie podjąć pracę. Możesz także dodać dodatkowe informacje, które są według Ciebie istotne.

Pamiętaj, aby dołączyć swoje CV przed wysłaniem formularza.

Dołącz do nas

Wolisz przesłać CV w standardowej formie? Dołącz je do wiadomości wysłanej na adres praca@maniewski.pl