Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

12.11 – jak wykorzystać wolny dzień?

Najlepszy prezent? Dzień wolnego! 12.11 nie idziemy do pracy. Świętujemy w domu. Jak wykorzystać ten czas dla urody? Zachęcamy Cię do przygotowania “mapy marzeń”, tablicy inspiracji dla Twoich włosów i potencjalnej metamorfozy. Przestań mówić o zmianach. Zacznij wprowadzać je w życie.

Maciej Maniewski w poprzednim tekście na blogu prezentuje ulubione zdjęcia z naszych kolekcji. Zajrzyj do zakładki KOLEKCJE, przypomnij sobie nasze propozycje i sprawdź, która podoba Ci się najbardziej. Własna “mapa marzeń” w postaci zdjęć to doskonały początek współpracy ze stylistą. Możliwości są nieograniczone. Nasz Fb i Instagram to kopalnie pomysłów. Możesz sięgnąć również to magazynów, z którymi współpracujemy, takich jak: Cosmopolitan czy Harper’s Bazaar.

Określenie, jakie cięcia i kolory najbardziej Ci się podobają, ułatwi naszą pracę. Czy zrobimy taką fryzurę, jak na zdjęciu? Nie! Ponieważ nie jesteś dziewczyną z tego zdjęcia. Masz niesamowitą osobowość i styl, który chcesz podkreślać. Chętnie Ci w tym pomożemy. Jak? Przeprowadzimy analizę kolorystyczną, podpowiemy, w jakim cięciu najlepiej zaprezentować Twój kształt twarzy. Gotowa?

W każdej chwili możesz skorzystać z naszej pomocy i umówić się na konsultację w jednym z czterech salonów Maniewski. 13.11 wracamy do pracy.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner