2.HAIR M SHOW: kogo zobaczymy na scenie?

Mistrzowskie seminarium LOOK&LEARN już 25 marca w Poznaniu. Na jednej scenie spotkają się Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński i Mariusz Stawski. Zobacz, jak pracują i weź udział w zmianach, które zapoczątkował i rozwija Hair M Club. Druga edycja Hair M Show obok modułu MISTRZOWSKIE CIĘCIA obejmuje KOLORYZACJE i UPIĘCIA przygotowane przez instruktorów Akademii Maniewski. Po raz pierwszy fryzjerzy z całej polski zobaczą kolekcję zaprezentowaną przez Hair M Club przy współpracy z marką FARMAGAN.

Rozwój i edukacja to priorytety w działalności Macieja Maniewskiego od ponad 20 lat. Prowadzone przez niego Akademie Fryzjerskie odwiedzają kursanci z całej Europy. Od roku Maciej Maniewski współpracuje z marką FARMAGAN i jednoczy środowisko fryzjerskie pod szyldem Hair M Club – to grupa doświadczonych stylistów uznanych w branży fryzjerskiej edukatorów, trenerów. Ich wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie zrodziło pomysł wspierania branży w Polsce na dużo większą skalę niż dotychczas.

Paweł Kamiński to mistrz fryzjerstwa z doświadczeniem na międzynarodowej arenie, esteta o czułym uchu, wrażliwym oku i twórczych dłoniach. Ernest Kawa działa w branży od 25 lat, pracując w salonach w Szczecinie i Berlinie. Szkolił się w najlepszych Akademiach w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i chętnie dzieli się wiedzą. Szymon Niemczyński to jeden z współtwórców polskiej rewolucji fryzjerskiej. Od 1993 roku rozwija swoją pasję w najlepszych akademiach na całym świecie. Z kolei Mariusz Stawski swoją przygodę z fryzjerstwem zaczął w 1994 roku, szkoląc się w międzynarodowych akademiach, takich jak Vidal Sassoon czy Toni&Guy. Od dekady sam występuje w roli nauczyciela.

Kolekcja HMC to hołd oddany różnorodności technik i wynik analizy rynku mody, stylu życia współczesnych kobiet. Złoży się na nią przegląd trendów w koloryzacji w 2018 roku – powrót ciepła na bazie pasteli, beży, miedzi, tafli elektryzujących czerwieni i fioletów w towarzystwie klasycznych już ice-cold’ów. W ramach pokazu stylizacji instruktorzy Akademii zaprezentują również nowatorskie techniki upinania włosów.

Dla uczestników seminarium Hair M Club przygotował również specjalne niespodzianki. Po części edukacyjnej będzie czas na rozmowy, porady biznesowe i pamiątkowe zdjęcia. Pięcioro uczestników otrzyma również zaproszenie na szkolenie u jednego z członków Hair M Clubu.

Więcej informacji o wydarzeniach w Poznaniu znajdziecie na www.hairmshow.pl. Szybka rezerwacja biletu, gwarantuje najlepsze miejsce.

 

KUP BILET

lub telefonicznie 502 279 999

Podobne wpisy