2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

2.HAIR M SHOW: kogo zobaczymy na scenie?

Mistrzowskie seminarium LOOK&LEARN już 25 marca w Poznaniu. Na jednej scenie spotkają się Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński i Mariusz Stawski. Zobacz, jak pracują i weź udział w zmianach, które zapoczątkował i rozwija Hair M Club. Druga edycja Hair M Show obok modułu MISTRZOWSKIE CIĘCIA obejmuje KOLORYZACJE i UPIĘCIA przygotowane przez instruktorów Akademii Maniewski. Po raz pierwszy fryzjerzy z całej polski zobaczą kolekcję zaprezentowaną przez Hair M Club przy współpracy z marką FARMAGAN.

Rozwój i edukacja to priorytety w działalności Macieja Maniewskiego od ponad 20 lat. Prowadzone przez niego Akademie Fryzjerskie odwiedzają kursanci z całej Europy. Od roku Maciej Maniewski współpracuje z marką FARMAGAN i jednoczy środowisko fryzjerskie pod szyldem Hair M Club – to grupa doświadczonych stylistów uznanych w branży fryzjerskiej edukatorów, trenerów. Ich wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie zrodziło pomysł wspierania branży w Polsce na dużo większą skalę niż dotychczas.

Paweł Kamiński to mistrz fryzjerstwa z doświadczeniem na międzynarodowej arenie, esteta o czułym uchu, wrażliwym oku i twórczych dłoniach. Ernest Kawa działa w branży od 25 lat, pracując w salonach w Szczecinie i Berlinie. Szkolił się w najlepszych Akademiach w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i chętnie dzieli się wiedzą. Szymon Niemczyński to jeden z współtwórców polskiej rewolucji fryzjerskiej. Od 1993 roku rozwija swoją pasję w najlepszych akademiach na całym świecie. Z kolei Mariusz Stawski swoją przygodę z fryzjerstwem zaczął w 1994 roku, szkoląc się w międzynarodowych akademiach, takich jak Vidal Sassoon czy Toni&Guy. Od dekady sam występuje w roli nauczyciela.

Kolekcja HMC to hołd oddany różnorodności technik i wynik analizy rynku mody, stylu życia współczesnych kobiet. Złoży się na nią przegląd trendów w koloryzacji w 2018 roku – powrót ciepła na bazie pasteli, beży, miedzi, tafli elektryzujących czerwieni i fioletów w towarzystwie klasycznych już ice-cold’ów. W ramach pokazu stylizacji instruktorzy Akademii zaprezentują również nowatorskie techniki upinania włosów.

Dla uczestników seminarium Hair M Club przygotował również specjalne niespodzianki. Po części edukacyjnej będzie czas na rozmowy, porady biznesowe i pamiątkowe zdjęcia. Pięcioro uczestników otrzyma również zaproszenie na szkolenie u jednego z członków Hair M Clubu.

Więcej informacji o wydarzeniach w Poznaniu znajdziecie na www.hairmshow.pl. Szybka rezerwacja biletu, gwarantuje najlepsze miejsce.

 

KUP BILET

lub telefonicznie 502 279 999

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner