31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

6.Afera fryzjera już od 3 marca w TVN STYLE

Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera” wciąż istnieją salony, które wymagają wizyty Maćka Maniewskiego. W każdym odcinku ma jedną misję – wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom.

W szóstej serii „Afery Fryzjera” Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Zadania specjalne będą utrzymane na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów staną się jeszcze bardziej spektakularne.

Dużymi krokami nadchodzi szósty sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii “Afery Fryzjera” stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. Równie ważna jest edukacja, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski.

Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów – profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maciej będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon “Afery fryzjera”. Będzie się działo!

 

PREMIERA: sobota, 3 marca, 15:00

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner