Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

„Afera Fryzjera” – premiera już 3 marca

Maciek Maniewski wraca do TVN Style z kolejnymi odcinkami „Afery fryzjera”. Za wszelką cenę będzie próbował pomóc Klaudii, która kilka miesięcy temu otworzyła salon w centrum Chorzowa. Miejsce na pozór idealne, w dobrej lokalizacji. Dlaczego więc właścicielka narzeka na brak klientów?

Po przekroczeniu progu salonu szybko okazuje się, że Maciek ma do czynienia ze zwykłą prowizorką. Klaudia sama wyremontowała swój salon, sama też instalowała sprzęt fryzjerski…. Jakie są efekty jej pracy? Zakład straszy wystającymi kablami elektrycznymi, niezabezpieczonymi gniazdkami i antykami fryzjerskimi. Maćka przerazi przyczepiona do ściany suszarka hełmowa. Który zakład fryzjerski używa dzisiaj takiego sprzętu?

Design i wykończenie salonu to prawdziwa antyreklama. A co z jego pracownikami? Relacje między szefową a pracownicą są dosyć dziwne. Jeszcze kilka lat temu to Klaudia pracowała dla Joli. Dzisiaj role się odwróciły. Niestety dawna szefowa nie do końca pogodziła się ze zmianą stanowiska. Czy Maćkowi uda się wprowadzić zmiany w chorzowskim salonie?

PREMIERA pierwszego odcinka “Afery fryzjera” już w sobotę, 3 marca, o godz. 15:00.

Powtórki:

niedziela, 4 marca, 10:45

wtorek, 6 marca, 7:35

czwartek,  8 marca, 12:50 i 22:55

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner