31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

„Afera fryzjera” wraca z 7.sezonem do TVN Style

Fryzjerskie SOS brzmi po raz kolejny. Maciej Maniewski dzieli się wiedzą i doświadczeniem i rusza na pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Z czym przyjdzie mu się zmierzyć? Czy są problemy nie do rozwiązania? Pierwszy odcinek już 8 września na antenie TVN Style.

Prowadzenie salonu fryzjerskiego ze wspólnikiem to ciężki kawałek chleba. Przekonała się o tym Kasia, która z dawną partnerką biznesową do dziś toczy wojnę. Wspólniczka po rozstaniu postanowiła otworzyć swój własny interes tuż obok salonu, który niegdyś prowadziła z Kasią! Teraz w odległości kilku metrów pracują dwa zakłady fryzjerskie…

Dziś Kasia w swoim salonie zatrudnia siostrę. Jak interes dziewczyn oceni Maciej Maniewski? Lokal zagracają prowizoryczne ścianki, a pokój socjalny jest jednocześnie miejscem do rozrabiania farb…. Ponadto oprócz usług fryzjerskich, prowadzi się tu także biznes stylizacji paznokci. Ale po co, kiedy jedynymi klientkami jest sama właścicielka i jej rodzina? Czy Kasia dostosuje się do rad prowadzącego? Czy jest gotowa na zmiany?

PREMIERA 1. odc. 7. sezonu programu “Afera fryzjera” w sobotę 8 września o godz. 15:00.

 

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 10 września, 23:25

wtorek, 11 września, 17:10

czwartek, 12 września, 12:45

niedziela, 16 września, 10:45

 

Do zobaczenia w TVN Style.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł