Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

„Afera…” Maniewskiego już w sobotę

Już 1 października o 15:00 na antenie TVN Style premiera pierwszego odcinka „Afery fryzjera” z Maciejem Maniewskim. Po długoletniej współpracy przy formatach TVN przyszedł czas na własne fryzjerskie show. Co nas zaskoczy?

Maciej wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim. Zweryfikuje umiejętności pracowników, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki. Z jakimi przeszkodami będzie musiał sobie poradzić? Jakie niespodzianki na niego czekają? Czy znajdzie lekarstwo na każdy problem? Czy bohaterowie programu skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja i uratują swoje zakłady – odpowiedzi znajdziemy już w ten weekend.

Swoją przygodę z fryzjerstwem Maciej Maniewski rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów w całym kraju. Szybko znalazł się w czołówce instruktorów marki Kadus, kilka lat później współpracował już z marką Kemon. Obecnie jest ambasadorem największej marki fryzjerskiej – Fale Loki Koki i właścicielem czterech salonów w Polsce w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: Kraków (Pasaż Rynek 13), Warszawa (Vitkac), Katowice (ul.3 Maja), Rzeszów, gdzie również działają profesjonalne Akademie Fryzjerskie.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner