„Afera…” Maniewskiego już w sobotę

Już 1 października o 15:00 na antenie TVN Style premiera pierwszego odcinka „Afery fryzjera” z Maciejem Maniewskim. Po długoletniej współpracy przy formatach TVN przyszedł czas na własne fryzjerskie show. Co nas zaskoczy?

Maciej wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim. Zweryfikuje umiejętności pracowników, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki. Z jakimi przeszkodami będzie musiał sobie poradzić? Jakie niespodzianki na niego czekają? Czy znajdzie lekarstwo na każdy problem? Czy bohaterowie programu skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja i uratują swoje zakłady – odpowiedzi znajdziemy już w ten weekend.

Swoją przygodę z fryzjerstwem Maciej Maniewski rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów w całym kraju. Szybko znalazł się w czołówce instruktorów marki Kadus, kilka lat później współpracował już z marką Kemon. Obecnie jest ambasadorem największej marki fryzjerskiej – Fale Loki Koki i właścicielem czterech salonów w Polsce w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: Kraków (Pasaż Rynek 13), Warszawa (Vitkac), Katowice (ul.3 Maja), Rzeszów, gdzie również działają profesjonalne Akademie Fryzjerskie.

Podobne wpisy