31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

AKADEMIA MANIEWSKI na KTW FASHION WEEK

Najciekawsze propozycje stylizacyjne, innowacyjne produkty i najwyższa jakość. Styliści marki Maniewski i instruktorzy Akademii Maniewski po raz kolejny zaprezentują swoje umiejętności na wybiegu. Zespól Macieja Maniewskiego odpowiada za stylizację i pielęgnację włosów modelek KTW FASHION WEEK. Co nas czeka?

Od 9 do 12 listopada swoje projekty w w XIX-wiecznej Fabryce Porcelany w Katowicach zaprezentują m.in.Paprocki&Brzozowski, MMC, Natasha Pavluchenko, Tomasz Ossoliński, Bizuu, 303 Avenue, Just Paul, Lidia Kalita, Marlu, Laurelle, PILAWSKI, Thecadess i wielu innych.  W Katowicach pojawią się najważniejsi projektanci i przedstawiciele branży mody, m.in. Jessica Mercedes i Jessica Ziółek.

Maciej Maniewski od wielu lat współpracuje z duetem Paprocki&Brzozowski. Z kolei z Natashą Pavluchenko marka zrealizowała dwie edycje Hair M Show – unikatowego projektu łączącego fryzjerskie show z pokazem tanecznym i muzyką na żywo.

O odpowiednie utrwalenie fryzur i wybiegowy look zadba marka FARMAGAN. Produkty linii Fixton a także POIN HAIR używane są podczas tygodni mody w całej Europie. Maciej Maniewski sprawił, że dostępne są również w Polsce.

Podczas katowickiej imprezy nie zabraknie również akcentów muzycznych w postaci Afterparty ON LEMON i koncertu Pauliny Przybysz.

 

Partnerem KTW są m.in. FARMAGAN i Akademia Maniewski. Do zobaczenia w XIX-wiecznej Fabryce Porcelany w Katowicach. Katowicach od 9-12.11.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł