Booster – co to takiego?

Jak podnieść rangę domowej pielęgnacji do profesjonalnej? Z pomocą przychodzą boostery. To specjalne, pielęgnacyjne eliksiry przygotowane przez labolatoria FARMAGAN. Każda klientka może wzmocnić działanie odżywki i na większą skalę spersonalizować działanie kosmetyków. Przykładowo klientka z włosami farbowanymi i kręconymi może wybrać odżywkę X-CURLY, wzbogacając jej działanie boosterem z serii COLOR. W ten sposób włosom zostaną dostarczone dodatkowe składniki odżywcze. Przekonajcie się, jak działają te wyjątkowe preparaty.

    

KEEP COLOR PODKREŚLAJĄCY KOLOR BOOSTER DO WŁOSÓW to recepta dla włosów farbowanych, dająca 100% zdrowia i blasku. Zawiera wyciąg z nasion Perły Prerii “Limnanthes Alba”. Olej tej rośliny ma 98% długołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz dużo wyższe stężenia wysokiej jakości trojglicerydów w porównaniu do innych. Ponadto ma trzy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie były znane przed ich odkryciem w tej roślinie. Zawiera naturalne filtry UV. Jest niezwykle bogaty w witaminy E i F. Nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia głębię koloru, chroni przed blaknięciem. Charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi, odżywczymi, doskonale kondycjonuje.

 

VOLUME-UP NADAJĄCY OBJĘTOŚCI BOOSTER DO WŁOSÓW zaleca się jako receptę dla włosów cienkich, słabych, delikatnych. Preparat wyróżnia wysoka zawartość hydrolizowanego białka pszenicy. To składnik aktywny, który zawiera bogactwo glutaminy, proliny i cystyny. Wykazuje silne działanie pielęgnujące, dobroczynnie działa na skórę głowy, skutecznie penetruje strukturę włosa, wiążąc wodę na całej długości, efektywnie regeneruje i odbudowuje zniszczone kosmyki, bardzo dobrze przeciwdziała elektryzowaniu się włosów.

HYDRA NAWILŻAJĄCY BOOSTER DO WŁOSÓW zaleca się jako receptę na problem zniszczonych włosów. Produkt wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę, dzięki czemu włosy i skóra głowy pozostają odpowiednio nawilżone przez dłuższy czas. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Kiedy konieczne jest dostarczenie go z zewnątrz, z pomocą przychodzą kosmetyki FARMAGAN.

REPAIR ODBUDOWUJĄCY BOOSTER DO WŁOSÓW zaleca się jako receptę na problem zniszczonych włosów. Jeśli mają tendencję do puszenia się, są pozbawione blasku, trudno się rozczesują i często się kołtunią, produkt może pomóc. Preparat wnika w strukturę włosów, uzupełniając ewentualne ubytki. Nie obciąża ich. Sprawia, że składniki aktywne wnikają skuteczniej. Włosy łatwiej się rozczesują, odzyskują blask i nie rozdwajają się na końcach. Stają się mocniejsze, bardziej sprężyste, gładkie i zdrowe. Serię BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR wyróżnia wysoka zawartość pantenolu, który dzięki niskocząsteczkowej budowie posiada duże powinowactwo do keratyny – podstawowego białka budującego skórę, włosy i paznokcie. Jest substancją hydrofilową, więc łatwo wiąże wodę.

X-CURLY DYSCYPLINUJĄCY BOOSTER DO WŁOSÓWto przepis pielęgnacyjny dla włosów kręconych, falowanych, puszących się i niezdyscyplinowanych. Kosmetyk daje 100% odżywienia i blasku. Wyróżnia go wysoka zawartość hydrolizowanego kolagenu, substancji o właściwościach silnie nawilżających i regenerujących. Booster wygładza włosy, a także zabezpiecza przed wilgocią i działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Jest dobrze tolerowany przez skórę, nie wykazuje działania alergizującego ani drażniącego. Zabezpiecza również włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji. Dodatkowo może wspomagać upinanie włosów naturalnie falowanych i kręconych.

Jeśli nie wiesz, jaki booster wybrać, poproś o pomoc swojego stylistę.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner