31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Design meets function

Idealna funkcjonalność i atrakcyjny wygląd mogą iść ze sobą w parze. Ta zasada jest bardzo ważna dla filozofii marki Maniewski. Dlatego szczególny nacisk kładziemy na współpracę z firmami, które myślą podobnie.

Zamiłowanie do projektowania i technologii zarówno inspiruje, jak i fascynuje ludzi na całym świecie. Wszechstronne know-how i prawie 150 lat doświadczenia Geberit sprawia, że produkty łazienkowe tej marki nie tylko świetnie wyglądają, ale także znacznie ułatwiają i uprzyjemniają życie. Lepsze jest wrogiem dobrego, zwłaszcza gdy chodzi o pomieszczenia tak ważne z punktu widzenia pracy fryzjera. Inspiracje z domu przekładają się również na realia pracy w salonach.

Geberit nie tylko łączy funkcjonalność z estetycznym wzornictwem, produkty tworzone są w odpowiedzialny sposób z materiałów o najwyższej jakości i udowodnionej trwałości. Łatwość czyszczenia podnosi komfort użytkowania nie tylko w domowych realiach.

Nie bez powodu powtarza się, że diabeł tkwi w szczegółach. Trend w kierunku indywidualizacji oznacza rosnące wymagania klientów. Dobrze wiemy o tym w salonach Maniewski. Staramy się dbać o każdy detal. Wiemy, że dla ludzi, którzy cenią sobie estetykę to kluczowe. Również przy wyborze odpowiedniego wzornictwa istotne jest doskonałe skoordynowanie poszczególnych detali. To kolejny powód, dla którego postawiliśmy na markę Geberit. Przyciski uruchamiające w modnych, metalicznych kolorach i panele, które doskonale pasują do praktycznie każdego stylu i wystroju – czarny chrom, czerwone złoto i mosiądz, orzech i imitacja betonu – pozwalają nie tylko na zaspokojenie wybrednych gustów, ale zaskakują efektem spójności i konsekwencji. Takie podejście jest i będzie bardzo ważne dla marki Maniewski, a hasło design meets function towarzyszy nam w codziennej praktyce.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner