#domowystyl – spełnij swoje marzenie o pięknych włosach

Po raz kolejny zostaliśmy w domach. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Już od roku przedstawiamy Wam konkretne propozycje, jak zadbać o siebie w tak trudnym czasie. Tak powstała akcja #domowespa, do której teraz dołącza #domowystyl.

Fakt, że nie opuszczamy domowego zacisza, wcale nie wyklucza tego, że chcemy wyglądać pięknie. Psychologowie wskazują, że zarówno na nasze samopoczucie jak i efektywność pracy w dużej mierze wpływa wygląd. To też najlepszy czas na eksperymenty ze stylizacją. Porzuć na chwilę swój koczek lub kucyka, którego czeszesz niemal codziennie i zdecyduj się na coś zupełnie innego.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do każdej stylizacji jest odpowiednio dobrana pielęgnacja. Włosy gładkie i dobrze nawilżone są bardziej plastyczne i łatwiejsze w ułożeniu. Przyjrzyj się swoim kosmykom, aby wiedzieć, czego najbardziej potrzebują. Są przesuszone? A może zniszczone? Do pielęgnacji skóry głowy dobierz szampon, a do potrzeb włosów na długości odżywkę lub maskę. Jeśli nie wiesz, które kosmetyki będą dla ciebie najlepsze – odwiedź social media Maniewski i odezwij się w komentarzu lub wiadomości prywatnej. Nasi specjaliści chętnie ci doradzą.

Piękno eksperymentów

Teraz pójdźmy o krok dalej. Jeśli twoje włosy już są odpowiednio wypielęgnowane, zadbaj o stylizację. Kosmyki pełne objętości, zmysłowe fale czy eleganckie, a zarazem wygodne upięcia? Która z tych opcji będzie twoją ulubioną i która kusi najbardziej? A może chętnie wypróbujesz każdą z nich?

Obserwuj nasze media społecznościowe, a każdego dnia nasi specjaliści przedstawią ciekawostki oraz triki fryzjerskie dotyczące stylizacji. Znajdziesz tam również filmiki instruktażowe oraz porady.

Podobne wpisy