1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Dzień telewizji z FARMAGAN

Kamera pokochała kosmetyki FARMAGAN. Regularnie pojawiają się w takich programach, jak: „Afera fryzjera” czy „Mistrzowskie cięcie”. Pomagają uczestnikom wywiązywać się z kolejnych zadań i sprawiają, że pielęgnacja wchodzi na nowy poziom. Z okazji Międzynarodowego Dnia Telewizji przypominamy Wam o produktach, które zmieniają nie tylko fryzjerstwo, ale wpływają na Waszą codzienną pielęgnację. Zobaczcie, co do powiedzenia na temat medialnej kariery kosmetyków ma Maciej Maniewski.

Które z kosmetyków FARMAGAN najlepiej sprawdzały się na planie programów, które prowadzisz?

„Mistrzowskie cięcie” to niesamowity projekt. Szansa i sprawdzian dla fryzjerów z całego kraju, prezentacja najlepszych z nich. Tacy ludzie nie chodzą na skróty. Nie uznają kompromisów i co tu dużo mówić zakochali się w FARMAGANIE, zresztą całkiem podobnie jak moje klientki. Wy też doceniacie jakość kosmetyków, których tak długo szukałem na całym świecie.

To najlepsi z najlepszych. Ale FARMAGAN pomaga też uczestnikom „Afery fryzjera”. W jaki sposób?

Produkty są częścią naszej misji edukacyjnej. Wprowadzam je do salonu, ponieważ dają mi poczucie bezpieczeństwa. A jak wiecie w „Aferze fryzjera” mam do czynienia z sytuacjami ekstremalnie trudnymi, zaskakującymi. Na małym ekranie zaprezentowaliśmy usługę bez której nie wyobrażam sobie regeneracji włosów, mam na myśli HS3, czyli kaszmirową keratynę. Została okrzyknięta hitem pielęgnacyjnym w całej Polsce.

Rozumiem, że to zarówno zabieg w salonie, jak i produkty, które każdy z nas może stosować w domu?

Oczywiście. Zabieg + seria trzech produktów, które warto mieć w swojej łazience to recepta na zdrowe i piękne włosy. HS3 stało się hitem. Jeśli szukacie pomysłu na prezent gwiazdkowy, to może być strzał w dziesiątkę. O kaszmirową keratynę pyta większość gwiazd. Działania tych produktów nie można porównać z żadnymi innymi.    To usługa specjalnie do cienkich, delikatnych, słowiańskich włosów. Lekko je pogrubia, a te niesforne, puszyste, elektryzujące ujarzmia. To ułatwia modelowanie i codzienną pielęgnacje. A takie rozwiązania kocha każda kobieta.

Więcej na temat usługi HS3 i produktów z kaszmirową keratyną dowiedzie się w salonach Maniewski i salonach współpracujących z marką FARMAGAN.

 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner