Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Finał WOSP

8 stycznia, jak co roku zagra największa orkiestra w Polsce – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Kolejny raz w akcji udział weźmie Maniewski Hair oraz marka Kemon, którzy przeznaczą wszystkie pieniądze za wykonane tego dnia usługi na rzecz Fundacji! Tym razem zbieramy na zakup urządzeń dla ratowania życia wcześniakow i pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/SHqepyu40WE?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

8 stycznia w Maniewski Hair w Pasażu 13 będzie dniem pełnym niespodzianek. Jak co roku przygotowujemy wiele ciekawych atrakcji, a specjalnie przygotowany poczęstunek umili wszystkim spędzenie tego dnia! Wyjątkowym gościem będzie NOMEK – maskotka, która od lat towarzyszy marce Kemon i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Tego dnia cały dochód z usług w salonie będzie przekazany na rzecz Fundacji Jerzego Owsiaka, dlatego zachęcamy wszystkie klientki i klientów , aby odwiedzili w Maniewski Hair wraz ze swoimi pociechami!

Otwórzmy serca i napełnijmy radością wszystkie potrzebujące dzieci i ich zatroskane rodziny!

A tak graliśmy dla Orkiestry rok wcześniej w salonie przy ulicy Gołębiej:

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/w3vRX5wmyiA?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner