Fryzury na czerwony dywan i na Festiwal

W Krakowie trwa 12.Mastercard OFF CAMERA. Święto kina niezależnego to okazja do zaprezentowania się na czerwonym dywanie. Radzimy, co robić, aby poczuć się, jak prawdziwa gwiazda.

Nawet najbardziej trendy fryzura może być łatwa do wykonania. Zajrzyj do krótkiego poradnika.

Krótkie włosy

Nadal bardzo modne są fryzury krótkie. Aby nabrały wieczorowego i trochę drapieżnego charakteru zaczesujemy je do tyłu lub na bok. W przypadku modelowania do góry odsłaniamy czoło i uszy, unosimy włosy u nasady, aby nadać im trójwymiarowy efekt i spryskujemy lakierem, który nie obciąża włosów – polecamy lakier FIXTON. Kolejną propozycją, jest wymodelowana na lokówce korona głowy, na której powstają zmierzwione loki. Boki mocno wygładzamy np. specjalnym woskiem do stylizacji. 

Zakręcony weekend 

Marzysz o zmysłowych lokach? Nic prostszego. Na początek na włosy nakładamy kosmetyk, który dodatkowo nada im objętości. Oddzielone od reszty cienkie pasmo włosów nawijamy na lokówkę, którą trzymamy bardziej pionowo, następnie zakręcamy kosmyk włosów i wywijamy do wewnątrz. Po kilku sekundach delikatnie odwijamy. Krok po kroku wykonujemy czynność na pozostałych partiach włosów. W etapie końcowym odchylamy włosy do tyłu i delikatnie rozczesujemy palcami. Całość utrwalamy lakierem.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner