31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Gala Beauty Stars – Najlepszy salon w Polsce

Dwutygodnik Gala po raz pierwszy nagrodził najlepsze miejsca urodowe w Polsce. Statuetka GALA BEAUTY STARS trafiła w ręce marki Maniewski, która otrzymała prestiżowy tytuł GALA BEAUTY STARS 2015.

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Nagrodzony salon Maniewski w Warszawie, to lider, który nieustannie doskonali swój warsztat zawodowy, a także umiejętności poprzez ciągłe poszukiwanie inspiracji. Praca, która jest pasją, a także oddany zespół i Klienci tworzą spójną całość, która decyduje o najwyższej jakości świadczonych usług.

Uroczysta gala miała miejsce 7 listopada w hotelu regent Warsaw, podczas której Maciej Maniewski, założyciel marki, stylista gwiazd i autor metamorfoz odebrał statuetkę i certyfikat najlepszego miejsca GALA BEAUTY STARS 2015.

„Bardzo dziękuję za wyróżnienie, które wiele dla mnie znaczy. Nie osiągnąłbym sukcesu bez pomocy wspaniałych stylistów i współpracowników marki, a także wiernych i zadowolonych Klientów, którym z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować. Dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług”.


Foto: materiały prasowe/AKPA

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł