31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

GAMMA PIU – enjoy the silence

Mniej zmęczonych rąk i więcej kreatywnej energii do pracy. Są suszarki, które mogą pomóc w realizacji tego planu. Marka Gamma Piu pozytywnie zaskoczyła Macieja Maniewskiego. Dlaczego?

Podzespoły Gamma Piu są zdecydowanie lżejsze i bardziej zrównoważone, co przy wielogodzinnych obciążeniach ma duże znaczenie. Suszarki są zdecydowanie mocniejsze, a przez to wydajniejsze, jednocześnie nie tracąc wysokich osiągów.

Nowość to również innowacyjna Relax Silent Technology. Efektywny i aerodynamiczny przepływ powietrza i specjalny turbo-wentylator zmniejszają hałas do zaledwie 64 dB. Cicha technologia nie tylko relaksuje fryzjera, ale znacząco obniża poziom akustycznego stresu w salonie, co korzystnie wpływa na stylistów i na klientów.   Zmniejszając hałas w salonie fryzjerskim, zmniejszamy ryzyko głuchoty, jednej z najbardziej rozpowszechnionych chorób zawodowych.

Dodatkowe zalety to ekologiczne zużycie energii ograniczone do zaledwie 1600-1900  i zmniejszenie zanieczyszczeń elektromagnetycznych aż o 97%.

Więcej informacji znajdziecie w naszym e-sklepie:

www.sklep.maniewski.pl/suszarka-active-oxygen

www.sklep.maniewski.pl/suszarka-barber-phon

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł