31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

“Gwiazdy Cejrowskiego” u Maniewskiego

Gwiazdy bez show biznesowej maski w szczerej rozmowie. Marcin Cejrowski, redaktor naczelny serwisu Plejada.pl, odczarowuje gwiazdy pokazując, jakimi ludźmi są naprawdę.  W przygotowaniach do programu wspierają go styliści Maniewski i marka FARMAGAN.

Rozmowa, która odbywa się w scenerii redakcji Plejady, opiera się na przyjacielskiej relacji prowadzącego i gwiazdy, daje szansę na poruszenie wielu mniej znanych wątków dotyczących osób z pierwszych stron gazet i portali.

W najnowszych nagraniach ze strony marki Maniewski brał udział Kamil Wilamowski wraz z asystentką  Karolina Terlińska. Nasi styliści przygotowywali  m.in. Weronikę Rosati. Odcinek z jej udziałem możecie obejrzeć już w sieci:

https://vod.pl/programy-onetu/gwiazdy-cejrowskiego-weronika-rosati-odcinek-oscarowy-2202/zxry416

Marcin Cejrowski – redaktor naczelny największego serwisu plotkarskiego w Polsce (Gemius Lipiec 2016). Znawca polskiego show biznesu, przyjaciel gwiazd i celebrytów. Pełnił funkcje zastępcy redaktor naczelnej magazynu “Gala” oraz redaktora naczelnego serwisu Gala.pl, w Telewizji Polsat współprowadził program “Się kręci”, “Się Kręci na żywo”

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł