31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Hair M Show – fryzjerstwo, które wyznacza drogę

Kilkuset fryzjerów pod sceną, kilka tysięcy widzów transmisji internetowej, na scenie najlepsi polscy instruktorzy fryzjerstwa. Pasja i profesjonalizm Grupy Hair Masters Club i Akademii Maniewski połączyły się na jednej scenie podczas 2.Hair M Show. Maciej Maniewski wraz z zaproszonymi gośćmi po raz kolejny zaskoczył publiczność poznańskich targów LOOK.

Już dawno przekroczyliśmy granice tradycyjnego fryzjerstwa. Czas na wytyczanie drogi – podkreślali członkowie grupy Hair Masters Club. Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski w ogłoszonym manifeście HMC zwracali uwagę na jakość edukacji i konieczność powrotu do korzeni. W nowej kolekcji AZYMUT przygotowanej dla marki FARMAGAN we współpracy z instruktorami Akademii Maniewski – Anną Sadowską, Natalią Winiarską, Aleksandrą Komenderą, Konradem Rotko i Adamem Ślipko – połączyli czas i przestrzeń, wyznaczając nowe kierunki rozwoju polskiego fryzjerstwa.

Rdzenni Aborygeni, nowoczesna Urban Geisha, futurystyczna Miss Robot, stylowe Retro i unikatowy Palm Motel – to sylwetki, które złożyły się na pierwszą kolekcję, którą Hair Masters Club stworzył dla marki FARMAGAN. W jaki sposób lata 50 kontrastują z odległą przyszłością, a wiedza rdzennych plemion spotyka się z wariacją na temat Dalekiego Wschodu pod adresem Palm Motel, możecie sprawdzić, odwiedzając www.farmagan.pl. Kolekcja znajdzie swoje odzwierciedlenie również w specjalnym programie edukacyjnym Hair Masters Club, który zostanie wdrożony już tej wiosny w Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście i Warszawie.

Na poznańskiej scenie pojawił się również Tomek Makowiecki i goście specjalni ze świata kultury i sztuki. Nie zabrakło kamer TVN. Ich obecność zapowiadała ostatni casting do 2.edycji programu „Mistrzowskie cięcie”, który już 4 kwietnia odbędzie się w krakowskim salonie Maniewski na Rynku Głównym.

Nowością była seria wejść LIVE w social mediach, które poprzedziły show i pozwoliły poczuć magiczną atmosferę niedzielnego popołudnia. Fryzjerzy, którzy nie mogli pojawić się w Poznaniu, obejrzeli pokaz dzięki transmisji on-line na www.hairmshow.pl.

Do zobaczenia w salonach marki FARMAGAN i Akademiach HMC.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł