HS3 – pierwszy krok do długich włosów

Jeśli długie włosy to Wasze marzenie, ale przeraża Was proces zapuszczania, przychodzimy z gotowym rozwiązaniem.

HS3 to kosmetyki, które zrewolucjonizowały rynek fryzjerski. Nawet jeśli Wasze włosy są cienkie i delikatne, kuracja HS3 może je wzmocnić w sposób, który pozwoli utrzymać długość, która często pozostawała tylko w sferze fantazji. Dodatkowo jeśli chcecie wciąż farbować włosy, będą odpowiednio zabezpieczone. Kolor i długość nareszcie idą ze sobą w parze.

HS3 jest innowacyjną naturalną kuracją stworzoną w 90% z naturalnych składników. Kaszmir to włókna tekstylne uzyskiwane z włosów kozy domowej. Kaszmir w dotyku jest miękki, jedwabisty i aksamitny, daje delikatne ciepłe uczucie. Głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętości. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna kaszmirowa z kolei zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Zabieg ten pozwala do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów.

HS3 to specjalne zabiegi w salonie, o które możesz zapytać swojego stylistę i seria kosmetyków wspierających efekty profesjonalnej kuracji.

Do zobaczenia w salonach Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner