Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Ice&Cold – moda na słowiańskość

Chłodne odcienie szarości z delikatnymi refleksami w odcieniu niebieskim znalazły się na liście trendów Macieja Maniewskiego i jego Akademii. Nowa kolekcja ICE&COLD zaskakuje odważną interpretacją słowiańskości i umieszczeniem estetycznego dziedzictwa w świecie, gdzie granice geograficzne przestają mieć znaczenie.

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/F-MX-bdbMF8?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Siwymi włosami zachwyciły się Rihanna, Kelly Osbourne i Lady Gaga. Burza srebrnych kosmyków zasypała tez instagram. Hasztagi #grannyhair oraz #greyhair należą do najbardziej popularnych w sieci. Czas, aby dołączył do nich nowy: #iceandcold.

Popielate, ciemniejsze srebra oraz przełamywane fioletem pastelowe pasma zachwycają klientki salonów Maniewski. To kolory uwielbiane przez większość kobiet, uniwersalne i ponadczasowe. Idealnie pasują do osób, które mają naturalnie jasne włosy, bardzo dobrze sprawdzają się u szatynek czy Pań reprezentujących tzw. ciepły typ urody. Zarówno całe włosy w kolorze popielatego blondu, jak i rozświetlające pasma dodają uroku i podkreślają naturalne piękno.

Kolekcja ICE&COLD to ciąg dalszy współpracy z włoską marką Farmagan, której jako pierwsza w Polsce zaufała marka Maniewski. Produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również wieloletnimi badaniami, które poprzedziły ich powstanie i serią tekstów farmakologicznych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu preparatów zarówno fryzjer, jak i klienci czują się bezpiecznie. Po raz pierwszy w historii marki do stworzenia kolekcji zainspirował Macieja Maniewskiego kolor. To linia kolorów Farmagan w odcieniach popielu była impulsem, aby pójść w tym kierunku i rozwinąć inspiracje na modelkach.

Propozycje z kolekcji Ice&Cold zaskakują praktycznością. Ze względu na mniejszą widoczność odrostu, możecie cieszyć się pięknymi włosami przez długi czas. Kolor jest na tyle ponadczasowy, że nie znudzi się po kilku tygodniach – podkreśla Maciej Maniewski. Jestem dumny z tej kolekcji, a także z całego teamu, który przy niej pracował. Po raz kolejny wyprzedzamy światowe trendy. Pierwszy raz kolekcję w odcieniach popieli pokazaliśmy ponad 2 lata temu. Jestem też przekonany, że ta kolekcja utrzyma się w trendach przez kilka sezonów – dodaje.

Premierowa prezentacja kolekcji w ramach Hair M Show podczas targów LOOK w Poznaniu została przyjęta bardzo ciepło. Kolejny powód do dumy to prezentacja filmu promującego ICE&COLD i kolekcji zdjęć w kilku europejskich stolicach. To kolejny dowód przekraczania granic przez Macieja Maniewskiego i jego zespół.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner