Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Jak ściąć włosy na fundację Rak’n’Roll?

Wrzesień Miesiącem Świadomości Nowotworów, październik miesiącem Walki z Rakiem Piersi – dlatego przypominamy o fundacji Rak’n’Roll. Wspieramy jej działania od lat, przekazując włosy na tworzenie peruk. O czym pamiętać, chcąc się zaangażować? Maciej Maniewski odpowiada na wszystkie najważniejsze pytania w kolejnym odcinku swojego programu na Youtube. 

Ważne jest, aby oddawane na charytatywny cel włosy, były zdrowe. Od stycznia 2023 r. ich minimalna długość musi wynieść 35 centymetrów. Włosy nie mogą być rozjaśniane. Jeśli są naturalnie kręcone, przed ścięciem muszą być wyprostowane. 

Na peruke nie nadają się włosy po keratynowym prostowaniu. Doskonale sprawdzają się natomiast włosy siwe. Więcej informacji znajdziecie na YT.

Jeśli chcecie wziąć udział w akcji, chętnie pomożemy. Za pośrednictwem fundacji Rak’n’Roll możecie też otrzymać listę innych zaprzyjaźnionych zakładów z Waszego miasta. Niektóre z nich za darmo – tak jak My – dokonują ścięcia włosów.

Aktualizacja zasad w Salonach Maniewski z dnia 1 czerwca 2023r: W akcji biorą udział wszystkie salony Maniewski. Usługa strzyżenia jest bezpłatna u asystentów, natomiast u Stylistów obowiązuje promocja -50% od ceny regularnej. Jest również możliwość strzyżenia na rzecz fundacji u Top Stylistów, Seniorów oraz Masterów, jednak w tym wypadku usługa będzie w 100% płatna.

Najnowszy odcinek znajdziecie tutaj:

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner