31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Jesień. Moc przedziałków

Idealne fryzury na jesień to najczęściej wyszukiwana fraza w przeglądarce Google. Chcąc zaspokoić Waszą ciekawość, przygotowaliśmy przegląd najbardziej efektownych fryzur. Od czego zacząć metamorfozę? Czym się kierować? Sprawdźcie rady stylistów marki Maniewski.

Naturalne i niezbyt wystylizowane- od tego przykazania zaczyna się alfabet jesiennych trendów. Jesień i zima to połączenie swobodnych lat 70. i zmysłowych 90. Fryzura uniwersalna to wciąż francuski bob. Jedna z ulubionych fryzur Macieja Maniewskiego. Wielokrotnie określana jako ponadczasowa. Bob jednak ewoluuje. Jest krótszy, niż było to wcześniej. Dzięki temu w zdecydowany sposób podkreśla moc kości policzkowych. Jeśli dołączymy do tego grzywkę sięgającą połowy czoła, efekt „wow” jest gwarantowany.

Królem jesieni i zimy staje się przedziałek. Może być twoim przyjacielem i sojusznikiem podczas ważnych spotkań zawodowych. Na środku głowy zapewnia profesjonalny „look”, z którym trudno dyskutować.

Jak wydzielić idealny przedziałek?

Zacznij od przodu głowy, kończąc na tyle. W jaki sposób wiedzieć, że Twój przedziałek jest dokładnie wyśrodkowany? Patrząc na Twój nos, jako na punkt odniesienia! Jeśli zakręcisz włosy i uformujesz je w fale, zapewnisz sobie dozę nonszalancki i tajemniczości.

O czym pamiętać?

Przedziałek powinien być idealnie dopracowany. Potem możesz też związać włosy w niski kucyk na karku lub uformować w zgrabny koczek baletnicy. Decydując się na taką fryzurę, pamiętaj o jednym. Zebranie włosów do tyłu nie zawsze służy. Ten rodzaj fryzury wyostrza rysy twarzy, więc najlepiej sprawdzi się u kobiet z owalną, symetryczną buzią. O mocy przedziałków możesz przekonać się, oglądając propozycje z kolekcji TONE & COLOR:


Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł