Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Jesień w/na głowie

Czapka, gustowny turban, a może opaska? Pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie przygotować się do fali ochłodzenia, która czeka nas już niebawem.

Zdrowie i wygoda są tak samo ważne, jak styl. Chcąc chronić się przed jesienią, warto robić to z głową. Skuteczne zabezpieczenie nie może być częściowe. Chronimy więc całe włosy. Nie wystarczy, że czapkę lub turban założymy  na czubek głowy, a resztę włosów, np. W rozpuszczonym wariancie pozostawimy bez ochrony.  Owszem — zabezpieczamy cebulki, ale końcówki już narażamy. Kupując czapkę, wybierz taką, która pozwoli schować Ci wszystkie włosy – czy w formie koka, warkocza, czy nawet rozpuszczone i przerzucone na jeden bok – dzięki temu prostemu trickowi nie tracą objętości. Jeśli włosy wystają spod czapki, pamiętaj, aby schować je  pod kurtkę albo pod szalik.

Doskonale sprawdza się m.in. czapka smerfetka. Model o luźnym splocie zachowuje dobre właściwości termoizolacyjne. Luźna forma pozwala na swobodne kształtowanie fryzury.

W przypadku romantycznych stylizacji doskonale sprawdza się beret. To idealna opcja na jesień, kiedy nie ma jeszcze mrozów.

Klasyczne i eleganckie rozwiązanie to również kapelusz. Zadbaj o to, aby był wykonany z dobrego jakościowo materiału i nie elektryzował włosów.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner