fbpx

Kolekcje

Rdzenni Aborygeni, nowoczesna Urban Geisha, futurystyczna Miss Robot, stylowe Retro i unikatowy Palm Motel – tak prezentuje się pierwsza kolekcja, którą Hair Master Club stworzył dla marki FARMAGAN.

Pięciu mistrzów fryzjerstwa (Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski) wraz z instruktorami Akademii Maniewski (Anną Sadowską, Natalią Winiarską, Konradem Rotko) połączyli czas i przestrzeń, wyznaczając nowe kierunki rozwoju polskiego fryzjerstwa. W jaki sposób lata 50 kontrastują z odległą przyszłością, a wiedza rdzennych plemion spotyka się z wariacją na temat Dalekiego Wschodu pod adresem Palm Motel?

hair: Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski, Anna Sadowska, Natalia Winiarska, Konrad Rotko, Adam Ślipko, Aleksandra Komendera
photo: Łukasz Dziewic
make-up: Samanta Fałkowska
models: Katarzyna Danioł, Mila Calmel, Michalina Kaza, Sonia Żogała, Teodor Stupnicki
stylist: Katarzyna Grudzień
Prosto, ale niebanalnie to przesłanie kolekcji fryzur, którą Akademia Maniewski przygotowała z myślą o współczesnych mężczyznach. W propozycjach „POINT” chodzi o osiągnięcie maksymalnego efektu w najkrótszym czasie. Jak sprawić, by stylizacja eleganckiej fryzury, ale też propozycja w stylu “messy hair” zajęła nie więcej niż 60 sekund?

Czytaj dalej

hair: Amadeusz Foryś, Daniel Różana
photo: Bastek Czernek
make-up: Anna Warmuz
models: Kamil Basta, Tomasz Batko, Igor Kwiatkowski
Chłodne odcienie szarości z delikatnymi refleksami w odcieniu niebieskim znalazły się na liście trendów Macieja Maniewskiego i jego Akademii. Nowa kolekcja ICE&COLD zaskakuje odważną interpretacją słowiańskości i umieszczeniem estetycznego dziedzictwa w świecie, gdzie granice geograficzne przestają mieć znaczenie.

Czytaj dalej

hair: Maciej Maniewski, Sylwia Gaczorek, Daniel Różana, Natalia Winiarska, Tomasz Owsianowski
photo: Bastek Czernek
make-up: Katarzyna Korszla
stylist: Agnieszka Rusinek
models: Klaudia Kozik, Aleksandra Płaneta, Iwona Cieniawska, Angelika Cierpucha, Katarzyna Korszla, Przemysław Dunajew
„Przekraczanie granic” to tytuł najnowszej kolekcji Macieja Maniewskiego i marki FARMAGAN. Po raz pierwszy propozycje na nadchodzący sezon prezentowane są w ramach dwóch linii: SALON I AKADEMIA. Klimat “Maleny” z cudowną Monicą Bellucci, filmów z Sophią Loren czy kampanii Dolce & Gabbana jest na wyciągnięcie ręki. Elegancja zastępuje tej wiosny ekstrawagancję. Wspólnie zachęcamy do przekraczania granic nie tylko geograficznych, ale również tych w świecie fryzjerstwa.

Czytaj dalej

SALON
hair: Maciej Maniewski, Dawid Krynicki, Robert Persiński, Karina Sowa, Damian Błaszczyk
photo: Bastek Czernek
make-up: Patrycja Michera, Aleksandra Krysiak
stylizacje: Milena Bekalarska
projekty: Natasha Pavluchenko
retusz: Marcin Mikus
AKADEMIA
hair: Maciej Maniewski, Dawid Krynicki, Natalia Winiarska, Jacek Sroka
photo: Łukasz Pukowiec
make-up: Magdalena Atkins
stylist: Rafał Kruhlik
retusz: Magdalena Baran
Sentymentalny powrót do przeszłości w nowoczesnym wydaniu. Trendy, które kochaliśmy w latach 90., wracają w nowej odsłonie. Flesz Kolor 3D – nowość marki Maniewski – łączy dekady.

Czytaj dalej

FOTO: Maciej Bernas
STYLIZACJE: Paula Dudziak
WŁOSY: Maciej Maniewski, Adam Ślipko, Natalia Winiarska, Konrad Rotko, Karina Sowa, Ildar Mustakimov, Robert Persiński, Piotr Ziółkowski, Jacek Sroka, Andrzej Tomaszczyk
MAKE-UP: Biar Beauty Group Agnieszka Broda: Marta Wiola, Ewelina Bryś, Aleksandra Zielińska
Ola Łęcka
Wiosna to pora roku, która odzwierciedla lekkość i naturalność, a także naturalne zmiany zachodzące w przyrodzie i w życiu każdego człowieka. Te trzy główne cechy odnoszą się również do najnowszej/wiosennej kolekcji fryzur Twilight by Maniewski.

Czytaj dalej

FOTO: Sylwia Gaczorek
WŁOSY: Sylwia Gaczorek, Daniel Różana, Amadeusz Foryś, Adam Ślipko
ASYSTENCI: Wiola Bojdo, Renata Kuraś, Anna Pruchniewicz
MAKE-UP: Anna Ziółkowska

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail