31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Kolor roku 2022 – lawendowe farbowanie!

Firma Pantone ogłosiła kolor roku 2022, a my tłumaczymy trendy na język fryzjerstwa. Odcień Very Peri to delikatny, złamany fiolet, który ma symbolizować nowy początek, nadzieję oraz transformację. Nie ma więc lepszego momentu na to, aby zaszaleć z nowym kolorem włosów, niż sam początek roku!

Ten kolor szczególnie będzie pasować tym z Was, które mają chłodny typ urody. Wydobędzie delikatność i szlachetność rysów twarzy, a cera będzie się wydawać wręcz alabastrowa. Lawenda może wyglądać bardzo elegancko, ale i nowocześnie. To kompromis pomiędzy tym, co nieprzemijające a tym, co zwiastuje zmianę.

Jak zadbać o taki kolor?

Intensywne odcienie wymagają szczególnego traktowania. Dlatego sięgnij po kosmetyki, które pomogą lepiej zakotwiczyć się pigmentom we włosie oraz zapobiegną szybszemu wypłukiwaniu się koloru, oraz będą efektywnie nawilżać kosmyki. Wszystkie produkty Davroe są nie tylko naturalne i wegańskie, ale również posiadają Kompleks Ochrony Koloru, przez co efektywnie chronią włosy farbowane. Dzięki temu będziesz mogła dłużej cieszyć się swoją metamorfozą. Unikaj natomiast szamponów mocno oczyszczających (szczególnie przeciwłupieżowych) oraz takich, które zawierają mentol. Składniki takie jak SLESy czy SLSy nie są pożądane w żadnym produkcie, ale nie lubią ich szczególnie włosy farbowane.

Marzysz o chwilowej metamorfozie? Zdecyduj się na tonowanie!

Jeśli chcesz uzyskać ten modny odcień wyłącznie na chwilę, a później wrócić do bardziej stonowanych odcieni, tonowanie będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. To najdelikatniejsza forma koloryzacji. Jeśli najpierw rozświetlimy włosy refleksem (lub pozostawimy Twój naturalny, jasny kolor), a następnie wytonujemy je w szalonych barwach, taki odcień, stopniowo wypłukując się, będzie odsłaniał delikatne pojaśnienia. W efekcie zostaniesz z czystym, naturalnym kolorem.

Metamorfozę z odcieniem Very Peri w roli głównej przeprowadził Maciej Maniewski na swoim kanale YouTube! Znajdziesz w nim, jak zawsze, również wskazówki i porady pielęgnacyjne.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł