31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Konferencja Maniewski Academy dla Kemon

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”961,957,954,953,951″ onclick=”link_no” custom_links_target=”_self” img_size=”medium”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][pt_text text_align=”text-left”]

Najciekawsze inspiracje i trendy w stylizacji włosów, najlepsze techniki cięcia oraz interesujące dyskusje o sztuce fryzjerskiej – eksperci Maniewski Academy wspólnie z marką kosmetyków profesjonalnych Kemon zorganizowali mistrzowskie warsztaty dla stylistów z całej Polski.

Spotkanie odbyło się we wrześniu, w malowniczo położonym Hotelu Dosłońce. Twórcą Maniewski Academy i organizatorem cyklicznych konferencji szkoleniowych dla profesjonalistów jest Maciej Maniewski – designer sztuki fryzjerskiej, autor metamorfoz wielu gwiazd, zaliczany do czołówki polskich kreatorów i ekspertów w opiece nad włosami. Prowadzone przez niego warsztaty należą do grupy najbardziej prestiżowych spotkań fryzjerskich w Polsce.

Cieszę się, że konferencje z ekspertami i stylistami Maniewski Academy spotykają się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy w Polsce mnóstwo świetnych fryzjerów, którzy chcą się dokształcać, doskonalić warsztat, są ciekawi nowych trendów i tego, co jest modne na świecie. To dla nich rozwijamy naszą Akademię i to przede wszystkim do nich, jak również do inwestorów kierujemy nasze zaproszenie do stałej współpracy poprzez dołączenie do grona salonów partnerskich marki Maniewski – podkreśla Maciej Maniewski.

Każda edycja spotkań gromadzi w jednym miejscu specjalistów stylizacji, technik koloryzacji i upięć. Konferencje stanowią źródło informacji na temat nadchodzących trendów i zwiastunów fryzjerskich premier z Londynu, Paryża czy Nowego Jorku. Są przy tym świetną okazją do przyjrzenia się pracy stylistów Maniewski Academy oraz zainspirowania się ich technikami cięcia czy metodami modelowania. Podpowiadają oni w jaki sposób wykorzystywać trendy w modzie i sztuce, dzielą się praktycznymi wskazówkami, a także prezentują rozwiązania, które za moment będą modne na polskich ulicach. Warsztatom zawsze towarzyszą prezentacje tworzenia fryzur oraz pokazy stylizacji przygotowanych przez zespół Maniewski Academy.

[/pt_text][vc_separator][pt_text text_align=”text-left”]

Więcej o Konferencji:

Fryzjerzy.com

HandsomeMen

Yourhair.pl

Estetica Polska

[/pt_text][/vc_column][/vc_row]

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner