31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Londyńskie trendy na polskich głowach

Allilon prezentuje warsztaty, jakich w naszym kraju jeszcze nie było. Do środy w warszawskim Vitkacu trwa pierwsze szkolenie z instruktorami prestiżowej Akademii Maniewski w Polsce.

Maciej Maniewski już od wielu lat – myśląc o swojej marce – nie myśli tylko o sobie, ale o fryzjerach z całej Polski. Dlatego prowadzący “Aferę Fryzjera” w TVN Style zaprosił grupę Allilon, aby spotkała się z polską branżą i instruktorami Akademii Maniewski w ramach specjalnych warsztatów.

Zespół założony przez Johnnego Othona i Pedro Inchenko po dziesięcioletnich doświadczeniach z Akademią Vidal Sassoon działa pod własnym szyldem. Styliści opracowali własną, twórczą drogę odkrywania nowych stylów strzyżenia i tworzenia trendów – seminaria i edukacyjne pokazy look & learn. Teraz eksperci dzielą się wiedzą na całym świecie.

Podczas trzydniowych warsztatów stylistów Maniewski czeka ciężki trening z precyzyjnych strzyżeń oraz mistrzowskich technik cieniowania na wszystkich długościach włosów. Pobyt instruktorów w Polsce to niezapomniane, pełne wzajemnych inspiracji chwile. Już niebawem najnowsze światowe trendy fryzjerstwa zagoszczą na głowach klientów salonów Maniewski w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Rzeszowie.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner