2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Maniewski dla Dżentelmenów

Jak dobrze przygotować się do 2016 roku? Z pomocą przychodzi kalendarz Dżentelmeni.

Nieprzypadkowo jubileuszowa edycja ma podtytuł „WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU“. Opowiada zdjęciami o intymnych momentach, ważnych dla Dżentelmenów, o bliskich im ludziach, nastrojach, miejscach, które kochają. Za stylizacje gwiazd byli odpowiedzialni Ildar Mustakimov i Robert Persiński, styliści marki Maniewski.

W tym roku akcja obchodzi okrągły jubileusz i z tej okazji w wyjątkowej sesji zdjęciowej wzięło udział aż 40 wyjątkowych gwiazd i osobowości polskiej kultury, sztuki i mediów. Wśród nich znaleźli się m.in. Magda Mołek, Martyna Wojciechowska z córką Marysią, Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz z zespołu Lady Pank, Marcin Prokop, Joanna Jabłczyńska czy Grzegorz i Patrycja Markowscy. Oprócz popularności łączy ich chęć pomagania.

Zdjęcia zrobił Robert Wolański. W tym roku po raz pierwszy wykonano je… smartphonem – SONY Xperia Z5. Telefon w służbie sztuki to nie tylko syndrom czasów, zmian to także zachęta dla nas wszystkich, byśmy próbowali uchwycić, zatrzymać, to co w życiu każdego z nas najważniejsze – podkreśla Olivier Janiak.

W ramach inicjatywy “Kalendarz Dżentelmeni” już od dziesięciu lat gwiazdy pomagają najbardziej potrzebującym polskim dzieciom. Przez dekadę od powstania projektu udało się zebrać aż 8 milionów złotych! Pomóżcie nam wspólnie pobić kolejny rekord.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner