Maniewski i 13.Mastercard OFF CAMERA

Kamera! Akcja! Kino wraca do życia. Powoli aktywują się również Festiwale. Do Krakowa wrócił jeden z nich – 13.Mastercard OFF CAMERA. Styliści marki Maniewski niejednokrotnie pracowali na planach filmowych. Nasze salony codziennie odwiedzają gwiazdy. Dlatego Festiwal współpracuje już z nami od kilku lat. Podobnie jest również w tym roku, choć edycja jest nietypowa. Impreza odbywa się w hybrydowej formule. Pokazy można oglądać w sieci na platformie player.pl.

Na program festiwalu składają się pierwsze lub drugie filmy twórców z całego świata wyświetlane w ramach Konkursu Głównego „Wytyczanie Drogi”. Oceni je międzynarodowe jury (Jan Komasa, Sophia Hyde i Tom Hall). Z kolei w ramach Konkursu Polskich Filmów Fabularnych rodzime produkcje będą walczyć o nagrodę Kulczyk Foundation. Jej laureata wyłonią Paul Wesley, Margie Simkin i Oren Moverman. Oba konkursu są częścią projektu „Obraz świata / Świat w obrazach”.

Programerzy tradycyjnie przygotowali sekcje specjalne: „Między nami kobietami”, „Znowu w drodze”, „Tanie dreszcze?” oraz „Związki i rozwiązki”. Z kolei we współpracy z PLAY KRAKÓW przygotowano sekcję „Co może przynieść nowy dzień”. Fani Festiwalu znajdą coś dla siebie wśród filmowych propozycji z sekcji „Panorama”, „Festiwalowe Hity” czy „Amerykańscy Niezależni”.

W salonie Maniewski na Rynku Głównym będzie można spotkać najbardziej gorące nazwiska show-biznesu – polskich filmowców i gości specjalnych Oliviera Janiaka. Do zobaczenia w sieci!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner