1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Maniewski i Edita Gruberova w ICE CLASSIC

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych sopranistek na świecie, królowa belcanto, często określana przez słuchaczy „primadonną”. Odtwórczyni najsłynniejszych dzieł muzyki operowej. Edita Gruberowa – słowacka śpiewaczka już 20 września wystąpi w Krakowie. Niezmiennie partnerem cyklu ICE CLASSIC będzie marka Maniewski.

Jej głos przyjmowany jest entuzjastycznie przez publiczność na całym świecie. Międzynarodową sławę osiągnęła właściwie zaraz po debiucie w małym teatrze w Bańskiej Bystrzycy w roku 1968. Od prawie od pół wieku pozostaje na szczycie, dzięki wytrwałości, niezwykłej sile i czystości głosu. Występuje w najbardziej prestiżowych salach koncertowych, teatrach muzycznych od Mediolanu po nowy Jork, a już za kilka dni będzie gościć w Krakowie w ramach cyklu ICE CLASSIC.

Podczas koncertu Edita Gruberová zaśpiewa m.in. arie z oper Donizettiego: Linda di Chamounix, Łucja z Lammermoor i Roberto Deveraux. Artystce towarzyszyć będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Petera Valentovica.

Na tym szczególnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć marki Maniewski, która przygotowała dla przybyłych gości niespodziankę. Zapraszamy do ICE już 20 września.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner