Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

MANIEWSKI na największych targach ślubnych w kraju

Kilkaset modeli sukien, zachwycające stylizacje i najnowsze trendy mody ślubnej. Już w ten weekend w Pałacu Kultury odbędą się na największe w Polsce targi ślubne. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć również marki Maniewski. Styliści z warszawskiego salonu wykonają najmodniejsze w sezonie 2016 stylizacje fryzur. Prezentację ślubnych upięć będziecie mogli zobaczyć podczas pokazów mody w godzinach 12:00, 13:30, 15:00.

W ten wyjątkowy weekend w niepowtarzalnej scenerii najbardziej rozpoznawalnego w Polsce budynku zobaczyć będzie można m.in. propozycje SALON WHITE, który zaprezentuje suknie z kolekcji jednego z największych i najbardziej znanych producentów sukien ślubnych na świecie – firmy Justin Alexander. Ponadto zobaczymy pozostałe linie należące do producenta: Signature, Sincerity, Lillian West oraz Sweetheart.

Dodatkowo wszystkie PANNY MŁODE zapraszamy na stoisko Maniewski DK18, na którym otrzymacie kupon z 10% rabatem na usługi w salonach Maniewski (Warszawa, Kraków, Katowice), a także kupon na wszystkie produkty i akcesoria dostępne na na www.sklep.maniewski.pl

Do zobaczenia 16-17 stycznia 2016 podczas największych w Polsce targów ślubnych w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner