31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Maniewski…. ugotowany!

Maciej Maniewski zamienił nożyczki na nóż i widelec. Z jakim skutkiem? Przekonacie się już w niedzielę o 18:00 w kolejnym odcinku programu „Ugotowani”. Co przygotował stylista gwiazd i z jaką konkurencją się zmierzy?

Świetnie tańczą, projektują i stylizują, a kto najlepiej gotuje? O miano najlepszego gospodarza powalczą: Michał Danilczuk – tancerz i nieokiełznany wariat, przy którym zdecydowanie nie można się nudzić, Alicja Kozak – miłośniczka mopsów, właścicielka marki odzieżowej i zadeklarowana pracoholiczka, Maciej Maniewski, który od 20 lat dba o nienaganne fryzury swoich klientów i klientek, także tych z panteonu gwiazd oraz Aldona Banasiuk – architektka wnętrz oraz utytułowana pływaczka synchroniczna – czytamy na stronie tvn.pl. W 9 odcinku dowiemy się, czym jest biały wywarson, kogo zachwycą zabawy w wodzie oraz jak wygląda tango w wykonaniu kiwi i banana.

Wyjątkowa atmosfera, zaskakujące pomysły i emocjonująca rywalizacja, jak zawsze gwarantowane! A zwycięzcą w Warszawie zostaje… …na kogo stawiacie? Odpowiedź w niedzielę o 18:00!

Linki:
http://player.pl/programy-online/ugotowani-odcinki,133/odcinek-2,S09E02,53597,ogladaj.html
http://ugotowani.tvn.pl/aktualnosci,893,n/oto-czterech-smialkow-z-warszawy,178600.html

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner