Maniewski z Rak’n’Rollem

Od samego początku nasze salony biorą udział w akcji „Daj Włos”. Jej celem jest wsparcie osób po chemioterapii, dzięki przekazaniu włosów na tworzenie peruk. Czy są jakieś wymogi odnośnie tego, kto może pomóc?

Ważne jest, aby oddawane na charytatywny cel włosy, były zdrowe. Ich minimalna długość musi wynieść 25 centymetrów, ale nie ma to znaczenia do kogo należały. Mogą być to włosy mężczyzny, kobiety albo dziecka. Naturalne , farbowane, ale zadbane i niezniszczone. Oto jedna z naszych klientek, która postanowiła pomóc.

 

Jak najlepiej obciąć włosy?
Chętnie pomożemy. Za pośrednictwem fundacji Rak’n’Roll można też otrzymać listę zaprzyjaźnionych zakładów z danego miasta. Niektóre z nich za darmo – tak jak My – dokonują ścięcia włosów.

I w jaki sposób należy przekazać włosy na rzecz fundacji?
Procedura przekazania włosów jest dość prosta – muszą być związane w warkocz i spakowane w kopertę. Do nich należy dołączyć oświadczenie o przekazaniu włosów w ramach darowizny. Dokument można sporządzić własnoręcznie lub pobrać wzór z fundacji. Całość trzeba później przesłać na adres, który znajdziecie na stronie www.raknroll.pl.

 

 

 

Podobne wpisy