2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Maniewski z Rak’n’Rollem

Od samego początku nasze salony biorą udział w akcji „Daj Włos”. Jej celem jest wsparcie osób po chemioterapii, dzięki przekazaniu włosów na tworzenie peruk. Czy są jakieś wymogi odnośnie tego, kto może pomóc?

Ważne jest, aby oddawane na charytatywny cel włosy, były zdrowe. Od stycznia 2023 r. ich minimalna długość musi wynieść 35 centymetrów, ale nie ma to znaczenia do kogo należały. Mogą być to włosy mężczyzny, kobiety albo dziecka. Naturalne, farbowane, ale zadbane i niezniszczone. Oto jedna z naszych klientek, która postanowiła pomóc.

Jak najlepiej obciąć włosy?
Chętnie pomożemy. Za pośrednictwem fundacji Rak’n’Roll można też otrzymać listę zaprzyjaźnionych zakładów z danego miasta. Niektóre z nich za darmo – tak jak My – dokonują ścięcia włosów.

Aktualizacja zasad w Salonach Maniewski z dnia 1 czerwca 2023r: W akcji biorą udział wszystkie salony Maniewski. Usługa strzyżenia jest bezpłatna u asystentów, natomiast u Stylistów obowiązuje promocja -50% od ceny regularnej. Jest również możliwość strzyżenia na rzecz fundacji u Top Stylistów, Seniorów oraz Masterów, jednak w tym wypadku usługa będzie w 100% płatna.

I w jaki sposób należy przekazać włosy na rzecz fundacji?
Procedura przekazania włosów jest dość prosta – muszą być związane w warkocz i spakowane w kopertę. Do nich należy dołączyć oświadczenie o przekazaniu włosów w ramach darowizny. Dokument można sporządzić własnoręcznie lub pobrać wzór z fundacji. Całość trzeba później przesłać na adres, który znajdziecie na stronie www.raknroll.pl.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner