Marka Maniewski na Key Fashion Week

Już 23 maja 2015 roku w Galerii Katowickiej, odbędzie się Casting dla dziewczyn aspirujących do miana top modelki. Pod czujnym okiem Joanny Krupy, zostanie wybrana najlepsza z najlepszych.

Key Fashion, główny partner imprezy organizuje całą akcję z myślą o dziewczynach, które marzą o karierze modelki, ale do tej pory nie miały okazji spróbować swoich sił w modelingu.

Casting rozpocznie się o godzinie 11.00, a predyspozycje kandydatek będzie oceniała znana top modelka Joanna Krupa oraz właścicielka Avant Models – Małgorzata Leitner.

Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również marki Maniewski. Już od wielu lat, styliści jednego z najbardziej cenionych salonów na rynku, upiększają gwiazdy polskiego formatu, biorą udział w licznych sesjach zdjęciowych i metamorfozach. Kreator marki Maciej Maniewski dba również o wizerunek kobiet w programie Mai Sablewskiej „Sablewskiej sposób na modę”.

Przyszłe top modelki, które przejdą do dalszych etapów konkursu zostaną poddane metamorfozie pod czujnym okiem stylistów marki Maniewski.

Prezentacja aż 15 topowych fryzur zostanie zaprezentowana podczas pokazu mody. Dodatkowo w tym dniu odbędą się warsztaty stylizacji fryzur i kreowania wizerunku, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Do zobaczenia w Galerii Katowickiej! 🙂

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner