31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Metamorfoza przez cięcie

Dobre strzyżenie to podstawa każdej fryzury. Dlatego w salonach Maniewski tak wiele uwagi styliści poświęcają na szkolenia z kategorii CUT. Prowadzi je sam założyciel marki – Maciej Maniewski. Styl to kwestia proporcji.

Technik strzyżenia jest wiele. Gdzie tkwi tajemnica sukcesu? Wybór odpowiedniego zależy od właściwie przeprowadzonej konsultacji fryzjera z klientem. Stylista powinien wziąć pod uwagę nie tylko Wasze oczekiwania, styl życia, osobowość oraz trendy. Do tej listy dochodzą jeszcze kierunek porostu włosów, zaklasyfikowanie ich do odpowiedniego gatunku, ocena struktury. Kolejne filtry to m.in. kształt głowy i twarzy.

Na podstawie zebranych informacji fryzjer określa najlepszy kształt fryzury oraz dokonuje wyboru metod i technik strzyżenia, które wpływają na linię fryzury.

Pamiętajcie, że kolejny krok to zadbanie o kondycję włosów przez wybór właściwych preparatów. Szamponu, maski i boostera, który wzmacnia działanie maski. Takie metamorfozy przez cięcie zaproponowali w tym tygodniu klientom styliści Maniewski:


Pierwszą metamorfozę przez cięcie wykonał Daniel Różana z krakowskiego salonu Maniewski. Do pielęgnacji użyto produktów z serii VOLUME-UP, z kolei za stylizacje odpowiada FIXTON marki FARMAGAN.
 


To kolejna klientka Daniela. Tym razem nasz szkoleniowiec, jako produkty do pielęgnacji wybrał nawilżające kosmetyki z linii HYDRA.
 


Fryzjerstwo to sztuka proporcji – przypomina o tym również Robert Persiński z salonu Maniewski w Warszawie. W tym przypadku do stylizacji użył pasty Modeling z serii Point Hair FARMAGAN.
 


Prosta linia diametralnie zmieniła samopoczucie tej klientki. Najlepszym produktem pielęgnacyjnym okazała się w jej przypadku również nawilżająca seria HYDRA. Szczególnie olejek do włosów i booster wzmacniający działanie maski HYDRA. To praca Roberta Persińskiego.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł