31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

#metamorfozy na Zwrotniku Raka

Maniewski to marka społecznie zaangażowana. W ten nurt wpisuje się współpraca z Fundacją Rak&Roll. Już 17 września w warszawskim salonie spotkamy się z Paniami podczas 1 warsztatów. Data nie jest przypadkowa – tego samego dnia w Gdyni podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych swoją premierę ma film “Chemia”. Maciej Maniewski pracował również na planie tego projektu.

Występując jako ambasador Programu Gospodarczego „Organizacja Społecznie Zaangażowana”, chcę pokazać wszystkim kobietom, jak ważne jest dla mnie nie tylko to, co mają na głowie, ale również to, co dotyczy najważniejszej sfery – zdrowia, emocji – podkreśla Maciej Maniewski. Podczas warsztatów Panie współpracujące z Fundacją Rak&Roll dowiedzą się, w jaki sposób dbać o włosy i jak je pielęgnować. Przypomnimy, że dbanie o siebie to mądrość – nie próżność – wyjaśniają organizatorzy.

Maniewski jest również partnerem akcji Daj Włos, która ma na celu zebranie jak największej ilości włosów, aby wyprodukować peruki dla potrzebujących kobiet. Warto mówić o sprawach, które dotyczą nas wszystkich. Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy!

plakat_daj_wlos

Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.Od samego początku naszym celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią – podkreślają przedstawiciele Fundacji. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej.

Więcej informacji o projektach: www.raknroll.pl


chcepomagac

Czy w Polsce biznes można budować w sposób etyczny, rzetelny i uwzględniający interesy społeczeństwa?

Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych wraz z fundacją ChcePomagac.org przygotował specjalny program gospodarczy „Organizacja Społecznie Zaangażowana”, który zajmuje się tym obszarem. Każdy podmiot starający się o Godło„Organizacja Społecznie Zaangażowana” przechodzi skrupulatny proces weryfikacji. Godło otrzymują te, które pokazały, że trwałe, fundamentalne i niezmienne wartości, związane z szacunkiem dla swoich pracowników, klientów i kontrahentów, oraz odpowiedzialnością za społeczeństwo i środowisko naturalne, mogą iść w parze z wysoką skutecznością biznesu.

Więcej informacji dotyczących projektu dostępne jest na stronie www.zaangazowanie-spoleczne.org


maniewski

Maciej Maniewski – Ambasador Programu „Organizacja Społecznie Zaangażowana”, designer sztuki fryzjerskiej. Od 20 lat czesze gwiazdy – słucha, widzi i radzi. Od ponad 15 lat szkoli fryzjerów w całym kraju, m.in. pod szyldem „Maniewski Academy”. Można go znaleźć w jednym z trzech salonów w warszawskim Vitkacu, na krakowskim Rynku i w Katowicach przy ul.3 Maja. Często angażuje się nie tylko w sesje zdjęciowe, ale również projekty filmowe. Pracował na planie filmu “Chemia”, który ma swoją premierę już 4 października.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł