“Mistrzowskie cięcie” z premierą w TVN

Sukces programu „Mistrzowskie cięcie” sprawił, że show z udziałem Macieja Maniewskiego możecie oglądać już nie tylko na antenie kanału tematycznego TVN Style, ale również w telewizji TVN. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 9 czerwca o 13:55.

Z dziesiątek kandydatów, którzy zgłosili się na castingi w największych miastach Polski jury wybrało 10 najlepszych, którzy staną w szranki o tytuł mistrza. Uczestnicy będą musieli nie tylko wykazać się kreatywnością, talentem i szybkością, ale też zapanować nad własnymi emocjami.

W każdym odcinku czeka ich surowa ocena jurorów, którzy zwracają uwagę na każdy szczegół. Walka o ich aprobatę, a tym samym pozostanie w programie będzie zatem zacięta, bo do finału może dojść jedynie trójka najlepszych fryzjerów. W zmierzeniu się z kolejnymi zadaniami pomagają im kosmetyki marki FARMAGAN.

Każdy odcinek przyniesie nowe wyzwania – sesje zdjęciowe, trudne koloryzacje czy ostrzyżenie najtrudniejszych klientów – dzieci to tylko niektóre z nich. Każdy odcinek to bitwa na farbę i nożyczki. Każdy odcinek to praca pod presją czasu, rywalizacja i emocje. A wszystko po to by zawalczyć o prestiż, sławę i tytuł mistrza!

Do zobaczenia na małym ekranie 😉

 

 

 

 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner