Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Najlepsze męskie strzyżenia na lato 2022

Dzień Ojca traktujemy po męsku i dziś przedstawiamy Wam najlepsze propozycje męskich strzyżeń na rok 2022! Jak dobrać cięcie do kształtu twarzy? Jakie możliwości stylizacyjne dają poszczególne opcje? I jakie jest ulubione strzyżenie Macieja Maniewskiego? Tego wszystkiego dowiecie się poniżej!

Krótsze boki i tył z zachowaniem dłuższej góry to nieśmiertelna klasyka w męskich strzyżeniach, na którą wciąż decyduje się znacząca większość panów. Krótsze boki rewelacyjnie modelują twarz, dlatego ten typ cięcia pasuje do większości kształtów twarzy. Z kolei dłuższe włosy na koronie gwarantują wiele możliwości stylizacyjnych. Chcesz wystylizować swoje włosy w elegancki sposób? A może wolisz pełną dynamiki, awangardową fryzurę? Każda opcja w tym wypadku jest możliwa!

A teraz coś dla wielbicieli odważnych strzyżeń, ale i stylizacji! W męskich cięciach niezwykle modne są grzywki, szczególnie te krótkie lub asymetryczne. Nie tylko krótka grzywka w stylu „baby bangs” w tym wypadku będzie świetną opcją, ale również ta przycięta do kształtu trójkąta. W połączeniu z mocno wycieniowaną górą i bardzo krótkimi bokami i tyłem, uzyskujemy cięcie pełne dynamiki. Najlepiej sprawdzi się w wypadku twarzy szczupłych – owalnych, pociągłych lub prostokątnych. U posiadaczy dłuższych kształtów twarzy – warto zdecydować się na dłuższą grzywkę.

Teraz pora na ulubione cięcie Macieja Maniewskiego! W tym wypadku cała fryzura została wykonana wyłącznie nożyczkami. Włosy zostały pozostawione nieco dłuższe po to, aby następnie je wystylizować zaczesując do tyłu. Taka opcja jest idealna dla wielbicieli eleganckich, wręcz biznesowych fryzur. Świetnie sprawdzi się tak naprawdę niemal do każdego kształtu twarzy, z wyłączeniem podłużnych i kwadratowych – to cięcie jeszcze bardziej twarz wydłuży.                                  

Chcesz zobaczyć, jakie strzyżenie zaproponował Maxowi Maciej Maniewski w najnowszym odcinku na swoim kanale YouTube? Zapraszamy do obejrzenia odcinka!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner